Madelaine Petsch

Madelaine Grobbelaar Petsch

8,6
5 880 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madelaine Petsch

Serio ? Najbardziej irytująca aktorka jaką widziałem, w wywiadach widać że egocentryczna i zadumana idiotka bez talentu :/ w riverdale miałem nadzieję że ja usmiercą bo za każdym razem irytowała mnie niezmiernie, widać idioci tylko ją lubia dlatego taka ma ocenę

maciej19luis

Mało tego ta małpa myśli chyba, że jest jakąś Alexis z "Dynastii", wyniosła jest i to w Riverdale, w "Po omacku" gra tak samo, nawet na swoim insta jest taka sama. Wredna bicza jakaś!

maciej19luis

Idioci ją lubią? Po co kogoś obrażasz za to, kogo lubi?

maciej19luis

Idź do łazienki wyciskać pryszcze synuś.

maciej19luis

dobrze, maciusiu19. nigdy nie zrozumiem jak można być tak bardzo bez serca i obrażać ludzi. chyba powinieneś nauczyć się odróżniać ludzi od aktorów. tak się składa, ze właśnie obraziłeś kobietę, która (mimo, ze nieświadomie), uratowała mi życie. ONA MNIE OCALIŁA OKEJ? sprawiła, ze mimo poważnych problemów, ktore teraz dzieją się z moim życiem ja widzę jeszcze jakieś światełko w tunelu i mam powody by dzielnie walczyć ze złem w swoim życiu i stanąć na nogi jako silny, mądry, niezależny człowiek. Madelaine jest najbardziej pozytywną osobą jaką spotkałam, a to, kogo gra nie wpływa na to kim ONA jest prywatnie. proszę, jeżeli nadal zamierzasz być tak wielkim bez inteligenciem, obrażaj mnie, nie ją. NIGDY nie pozwolę by ktos ja obrażał i nie przejdę obok obojętnie. było to pisane jakis czas temu. proszę- dorośnij, chyba, ze już to zrobiłeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones