Maddie HassonI

Madelaine Hasson

7,0
923 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maddie Hasson

Przypadła mi bardzo do gustu w tym serialu, który zaczęłam oglądać dzisiaj. Fajnie gra i zdążyłam ją polubić. Serial ogólnie przypomina PLL z tym śledztwem w sprawie morderstwa i nawet właśnie Jo zachowaniem jakby naśladuje Arię (Lucy Hale) z PLL, bynajmniej mam takie wrażenie obserwując jej zachowanie.
Ogólnie jak oceniam serial po tych kilku odcinkach? Nawet ciekawy, choć niektóre wątki powinni bardziej wyostrzyć, bo czasem mam wrażenie, że oglądam słodkie kłamstewka pomieszane z tanią produkcją. Zobaczymy jak rozwinie się akcja...

Nordycka

Zgadzam się z Tobą co do tego, że Maddie w Twisted strasznie przypomina mi Lucy swoim zachowaniem, a nawet głosem!

użytkownik usunięty
Nordycka

Też to zauważyłam. Barwa głosu, sposób mówienia przypominający do złudzenia grę Lucy. Tak jakby była jej jasnowłowym odpowiednikiem.

Hah, wyszukałam ją na filmwebie tylko po to, żeby zobaczyć, czy inni też widzą jej podobieństwo do Lucy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones