Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Słaby i nieprzekonywujący. Gra fatalnie w Kryminalnych a jeszcze gorzej to chyba zagrał w Tylko mnie kochaj. Przereklamowana słabizna.

Serdecznie Pozdrawiam

piter_sobiecki

A w moim przekonaniu jest to świetny aktor. Nie zgadzam się z Tobą kompletnie.

piter_sobiecki

Kolejna plastikowa gwiazda wypromowana przez jedna z komerycjnych stacji. Napewno jest zdolny i jako tak wyglada ( z tym porownywaniem do Pitta i ze jest nie wiadomo jak łał to jakaś paranoja ) ale jesli chodzi o talent aktorski ... no coż - juz samo to w czym gra swiadczy o jego ,, talencie ,, - Kryminalni ( wyidealizowany obraz polskiej policji rodem z Hollywood ) i Tylko mnie kochaj ( totalna bajeczka dla glupich nastolatek i pan w podeszlym wieku ). Ogladalem tez z nim kilka wywiadow i w kazdym z nich robil z siebie nie wiadomo kogo , wiecie jaki to ja nie jestem. A jak przeczytalem gdzies ze wynajal Porsche azeby dobrze przygotowac sie do roli w Tylko mnie kochaj to myslalem ze sie posikam ze smiechu - ja osobiscie jezdzilem wieloma samochodami i gorszymi i lepszymi i tymi super i jakiejs specjalnej roznicy nie widze ( no chyba ze Pan Maciek do tej pory poruszal sie Maluchem ) , poza tym jesli kiedys dostanie np. role pilota to wynajmie Boinga od LOTu ??? Moje zdanie - slaby jako aktor , zbyt pewny siebie i robiacy ze swojej osoby osmy cud swiata. Troche pokory i samokrytyki czasem sie przydaje , szczegolnie w tym zawodzie.

gsitune

Ty nie bądz taki mądry gsitune!Mnie osobiście podobała się rola Macieja Zakościelnego w Kryminalnych i jestem ciekawa jak ty byś zagrał , gdybyś był na jego miejscu cwaniaku!Każdy tylko potrafi skrytykować i to najczęściej aktora , który się stara coś pokazać ( w sensie zagrać).Byc moze jeszzce nie jest zbyt dobrym aktorem , ale czas pokaże.Ja uważam , ze Pan Maciej gra lepiej niz Małaszyński za którym nastolatki szaleją (zupełnie nie wiem czemu ,bo dla mnie to on wogóle nie jest przystojny),ale kazdy ma prawo do własnego zdania.

andzia_71_15

"jestem ciekawa jak ty byś zagrał , gdybyś był na jego miejscu cwaniaku!"
co za dno... wcale by nie zagral bo tak jak wszyscy tu obecni nie jest aktorem ale to nie znaczy ze, nie potrafi odroznic aktora od telewizyjnej ofermy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones