Maciej Miecznikowski

7,3
82 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Miecznikowski

Oceniać jego talentu aktorskiego chyba się nie da, bo sam dubbing nie wystarcza. Moim zdaniem jako piosenkarz jest zły, a urodą też nie grzeszy...

P_Halliwell

Ukończył Akademię Muzyczną i ma wspaniały głos.

joasiam321

Ma świetny głos i świetną osobą ;D Conajmniej takie sprawa wrażenie ;D Że aktorsko go nie widziałam to za prowadzenie "Jak to leciało" , fajną osobowość i świetny głos 7/10 ;)

P_Halliwell

wiesz jeśli ubóstwiasz Feel zackcia efrona itp. "piosenkarzy" to owszem jest kiepski... ale jako prawdziwy wokalista jest bardzo zdolny... wystarczy posluchac kilku utworów Rubika gdzie on jest solistą i słychać jaki ma czysty i barwny głos. .. no chyba że oceniasz jego talent muzyczny bo wyglądzie... bo nie mam innego wytłumaczenia Twojej opini.

P_Halliwell

A moim nie jest ani brzydki, ani już tym bardziej pozbawiony głosu. Żeby każdy miał choć tak 'kiepski' głos jak On to byłoby dobrze.

P_Halliwell

gdyby ktos pisal mu muzyke i teksty to moze by cos z niego bylo,mz na sile kreowany w tv na prezentera i artyste,nie przemawia do mnie jego rzekomy talent. nie wystarcza wydurniac sie na scenie zeby zablysnac,nie odpowiada mi takie poczucie humoru,cos w stylu nowych polskich glupich komedii.

fikadoor

a słuchałeś go może w występach Rubika?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones