Małgorzata Szumowska

5,5
2 022 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Małgorzata Szumowska

podoba jako kobieta, która jest taką, jaką chce być; kobieta, która wbrew zakutemu zaściankowi
przyjaźni się i współpracuje ze swoim byłym mężem oraz "ośmiela się" być szczęśliwą kobietą
dużo młodszego mężczyzny; jako twórca, który sięga po niebanalne tematy i tworzy filmy z pasją.
Jej "33 sceny z życia" to jeden z niewielu polskich filmów, który rozłożył mnie na łopatki. "W imię.."
obejrzę na pewno i to - nie w poszukiwaniu taniej sensacji, a dla samej Szumowskiej, Englerta,
Ostaszewskiej, Chyry i Kościukiewicza.

crispia

zgadza sie! jest piękna i ma to coś jako kobieta, nic dziwnego że wpadła w oko i serce Kościukiewiczowi , ja także wybieram się na ten film dla niej:)

MUSSS

Ja wszystko rozumiem, ale powiedzieć o niej, że jest piękna? Przecież to totalnie aseksualny pasztet z jakimś parchem na policzku.

Alex303

Cóż za galanteria...

Alex303

Nie! No Alex, gusta są różne. Jako kobieta calkiem, całkiem. Z łóżka bym nie wyrzucił, byle nic nie mówiła. Ale dlaczego musi robić filmy, chociaż ewidentnie nie potrafi ich robić!? Co film to gniot: nuuuda, banał, sztuczność i pretensjonalność. Zero inwencji, myśl płaska jak równiny Mazowsza. No ale ma dojścia i wybiera słuszne tematy. Ale na "Twarz" już nikt mnie nie namówi. NIGDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

crispia

Ta jasne, a syn Englerta (były jej mąż) wcale nie pomógł się jej wybić i mocno pomóc w rozwoju jej kariery dokładnie od etiudy Cisza, a PISF wcale nie często sponsoruje jej "dzieła", ale to tylko drobiazgi - myślenie start.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones