Małgorzata Socha

6,7
9 343 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Socha

Muszę przyznać ,że jestem bardzo zaskoczona (oczywiście pozytywnie) , jeżeli chodzi o Małgorzatę Sochę. Gdy po raz pierwszy zobaczyłam ją w serialu ''Na wspólnej'' , gdzie gra Zuzę , to nie zrobiła na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia (być może dlatego ,iż była to postać monotonna ,która w kółko miała taki sam nastrój i nieustannie wpadała w kłopoty - nie ukrywam ,ze to było nudne),natomiast jak ją zobaczyłam w BrzydUli to nie wiedziałam gdzie oczy podziać ,czy to ta sama Gośka , która znana jest głównie z niewielkiej roli Zuzy??! Po prostu zaszokowała mnie totalnie i bardzo ją polubiłam. Taki talent ,żeby marnować w miernych serialach typu .: Tylko miłość , NW ,itd. (bo BrzydUlę uważam za ciekawy i tętniący humorem serial)!! Na prawdę ,dla mnie rewelacyjnie gra Violettę Kubasińską i nie widzę nikogo innego na jej miejscu! Moim zdaniem ona zasługuje na telekamerę w przyszłym roku w kategorii aktorka , jest wielkim odkryciem! Zapewne będę na nią głosować!

aneta99_7

A wg mnie w Brzyduli gra bardzo sztucznie i przesadza. Po prostu mnie irytuje. Za to podoba mi się w Na wspólnej, gra tam tak naturalnie... :)

nova

A mnie się podobają jej nogi.


Co do aktorstwa, dajmy spokój, aktorstwo + uroda skończyło się w latach 60-tych :-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones