Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Anna Kostrzewska

3,1
1 101 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Rozenek-Majdan

Naprawdę nie rozumiem. Za czasów „Perfekcyjnej Pani Domu” była ładną, zadbaną, fajnie ubraną babką. A obecnie tak się ponaciagała i napompowała że bliżej Jej do uczestniczek „Warsaw Shore” niż kobiety z klasą. Zmienił się również jej styl. Eleganckie stroje wymieniła na kuse, wydekoltowane kiecki desperacko eksponujące silikonowy biust. Aż dziwne że są osoby które twierdzą że Rozenkowa jest idealnym przykładem na to jak korzystać z medycyny estetycznej z umiarem. Jak dla mnie wygląda jak spalona na solarce, wyzywająca dzidzia piernik z remizy.

MaliniaEscobar

MRM ma solidnie przebite blachy normalnie jak Afrykański piłkarz.
Ona jest rocznik 69 !!!
https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/malgorzata-rozenek-ma-43-lata-program-zakla da-ze-34-ile-w-koncu-aa-9KBp-idjT-6dQx.html

MaliniaEscobar

I chyba lepiej to do niej pasuje, bo wg niektórych źródeł swój sukces zawdzięcza działalnością rodem z Warsaw Shore właśnie.

MaliniaEscobar

Masz 100% racji. Mnie również bardzo się podobała za czasów PPD. Ładna, naturalna, zadbana, odpowiednio ubrana kobieta, idealny MILF :) , oglądałem co jakiś czas ten głupi program, żeby sobie na nią popatrzeć. Nawet żonie mówiłem, że ona mi się podoba a ona zgadzała się ze mną. Ale od kilku lat wygląda dramatycznie źle - silikon, nieudana chirurgia estetyczna. Szkoda, że zrobiła z siebie coś takiego. Obawiam się, że będzie już tylko gorzej i tu znowu zgadza się żona ze mną. PS. teraz zauważyłem, że powtórzyłem część twoich argumentów, więc coś w tym jest :)

_illusion_

przed wyglądalala jak lalka barbie po operacjach wyglada jak podrasowana lalka barbie po operacjach - dla mnie zawsze była pusta i nudna uroda bez wyrazu! Jak wam się z żona tak baby wspólne podobają to trochę dziwne jest! To twoja żona ma ci się podobać i byx piękna dla ciebie a nie jakaś barbie ! Ona ma urodę jakaś sztuczna od urodzenia jakaś taka nienaturalna jest i pozerka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones