Małgorzata Braunek

8,0
6 415 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Braunek

aktorka słabiuteńka
ciekawe czy jeszcze Pamieta taka date i miejsce i godzine: 15.051993 po 10 rano
Powina sie duzo modlić za pewna dziewczyne I Panią Brylską.

piter_filmweb

Aktorka naturalna i prawdziwa.
Wspaniały człowiek.
Napewno pamięta...A w ilości modlitw niejeden Jej nie dorówna...tego możesz być pewien.
To o czym piszesz to nie tajemnica.Dlatego wypowiadam się tak autorytatywnie.A Ty...no cóż...brak Ci taktu , jesteś niegrzeczny....Pozdrawiam

rena 067

W swoim poście nie widze nic niegrzecznego, ani niczego nietaktownego.
Takie mam zdanie w kwestii Pani M.Braunek jako aktorki .
Wspaniały człowiek - być może, - choć jeden z sąsiadów Pani Małgosi z Husarskiej - mówi żę -cyt."odstawia w domu niezły cyrk i cała ulica ma z czego sie pośmiać"
Jak "poszła" w buddyzm - to raczej - bardziej medytuje ( to filozofia nie religia) niż sie modli - możę właśnie powinna zacząć się modlić i nie wiem czy "dewy" w które wierzy - w odpowiedzi dobro ludziom przynoszą, w fascynacji Buddą zapomniała o synu, trzeba było tragedii i wielkiej krzywdy wyrządzonej porządnym ludziom , aby sie sam opamiętał.
Znałem to "pewną dziewczyne" osobiście z LO XVIII była piękana i bardzo inteligentna, i studiowałem w tym czasie w Łodzi i znam sprawe.
Xawery odstawiał tam niezłe "szopki" - możesz mi wierzyć - powinna sie modlić.

pozdrawiam


piter_filmweb

jak syn Xawery odstawia szopki to widocznie ma to pa tatusiu
Mamie moze to nie przeszkadzac, bo w koncu ojca takiego wybrala, i nie zostawila po paru akcjach, wiec moze po prostu lubi.
Kazda rodzina ma swoj styl. Tatus Zulawski ma sklonnosc do pieknych, inteligentnych kobiet ktore neka psychicznym sadyzmem. Moze syn odziedziczyl.

to-co-bierzesz

Mysle że Pani Braunek raczej - musi to zaakceptować, Tatuś Żuławski to niewątpliwie facet z trudnm charakterem, ale z pewną wizją kina i póki co nikogo nie zabił; a Xawery odziedziczył po tatusiu talent tworzenia - ale po mamie - złą karme - przynosi niszcześcia ludziom ( Bolec) i czasem pozbawia ich życia ( B. Kosmal)

to-co-bierzesz

widzialy gały co brały

Andrrzej

Możecie przybliżyć temat, o jaką dziewczynę ma się modlić Braunek i kogo Xawery pozbawił życia?
(nieaktualne, wujek google wytłumaczył wszystko)

nana_kleinfrankenheim

Żuławski spowodował wypadek w którym zginęła córka Brylskiej.

piter_filmweb

Buddyzm jest religią, nie filozofią.Po tonie wypowiedzi wnioskuję że jest się
fanatycznym fundamentalistą religijnym i jedynie katolicyzm najlepszy a wszystkie
inne religie złe.Naturalnie wszystkie inne są złe jedynie katolicy tacy jak ty epatujący
chamstwem,złośliwością,nietolerancją i prostactwem są cacy i pójdą do nieba.
Człowiek nie odpowiada za grzechy swoich dzieci i bliskich.Ktoś kto wypisuje takie
brednie jak ty powinien modlić się sam o siebie, a nie nawoływać do modlitwy innych.Dziwne że ktoś tak pozbawiony kultury i ogłady jak ty jest przekonany o
swojej wyjątkowej religijności i uzurpuje sobie prawo do oceniania innych.Współczuję twoim bliskim i ludziom którzy muszą z tobą przebywać i
i być ofiarami twojego prostackiego stosunku do życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones