Lulu WilsonV

7,3
3 100 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lulu Wilson

Od jakiegoś czasu zastanawiam się, w jaki sposób realizowane są filmy grozy z udziałem dziecięcych aktorów. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie, że sceny, które przerażają widzów pozostają obojętne dla psychiki małych aktorów.
Naprawdę filmom dobrze robi połączenie kontrastów i stworzenie postaci typu "demoniczne dziecko", ale czy to na pewno etyczne?
Tak się tylko zastanawiam...

rita_13

Sądzę, że dzieci grają swoje partie bez dostępu do pozostałych, brutalniejszych części filmu, a i tak resztę (klimat, mrok, muzykę) robi się w postprodukcji.

rita_13

W horrorach grywają dzieci, które nawet nie wiedzą, że grają w takim filmie.

lolexX123

Dokładnie. Czytałam kiedyś o chłopcu i dziewczynkach, którzy grali w Lśnieniu. Nie mieli pojęcia o czym jest ten film :)

rita_13

Wystarczy obejrzeć jakiś materiał z planu filmowego. Mroczne i przerażające sceny w ciemnych pomieszczeniach w rzeczywistości nagrywane są w pełnym świetle z całą ekipą ciasno zgromadzoną wokoło, ze znajomymi aktorami tuż obok. A po ujęciu wszyscy maja kupę śmiechu i radochy z tego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones