Lucy FryI

Lucy Elizabeth Fry

6,9
3 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucy Fry

Bardzo dobrze dobrana aktorka to roli. Lucy jest śliczna, tylko szkoda, że ma mało filmów na
swoim koncie

Pecia15

Czy ja wiem czy taka śliczna, ale nie przepadam za Lissą, więc może być ;)

Pecia15

tylko kolor oczu nie pasuje:/ ale mam nadzieję, że się tym zajmą :D A tak ogólnie to się cieszę :D

Pecia15

o wiele lepsza obsada niż ta na zwiastunach książki:D

xhulix12

tu się zgodzę w 100-tu %-ach ;)) dziewczyna z okładek książek też zupełnie nie pasuje na Rose

m_a_c_88

Modliłam się codziennie o to by ktoś nie wpadł na pomysł by "użyć" tych samych aktorów/modelów:D
Zostałam wysłuchana :P Wie ktoś kiedy mają zaczynać kręcić?

m_a_c_88

Jest młodą aktorką, a doświadczenia nabiera się z wiekiem i filmami. Jest taka jaką ją sobie wyobrażałam, delikatna, eteryczna, intrygująca. Jeszcze razem z Zoey Deutch zwojują dużo, liczę na ekranizację wszystkich części. POZDROWIENIA dla wszystkich FANÓW "VA" :*

użytkownik usunięty
Pecia15

nienienie, to na pewno nie jest moja Lissa... :/ oby chociaż dobrze zagrała <trzyma kciuki>

Pecia15

NO CHYBA SKECZ, CZYTAŁAŚ KSIĄŻKE?!! LISA JEST ŚLICZNA I MA DELIKATNĄ SŁODKĄ URODĘ A LUCY MA MORDE JAK KOŃ, A JAK SIĘ UŚMIECHA TO... MAM NADZIEJE ŻE W FILMIE MAŁO BĘDZIE SIĘ UŚMIECHACHAĆ

DymitrBielikow

i z tą wypowiedzią się zgadzam! widziałam przed chwilą zwiastun i jak zobaczyłam kto i jak gra Lissę to się przeraziłam... to nie ta sama Lissa :(

afruuula

Ma strasznie ciężki głos. Wyobrażałam ją sobie jako dziewczynę nieśmiałą a dla mnie ona jest taka... nieogarnięta (przez tą scene, gdzie Lisa dziękowała Rose)

Pecia15

Wg mnie nie jest śliczna. Ma dziwną twarz ..ale każdy ma inne zdanie.

Pecia15

Dla mnie ona jest brzydka, wręcz nie mogę na nią patrzeć.

majka5454

Ochydna. Gęba od ucha do ucha. A juz jak sie usmiecha to jedno oko wieksze a drugie mniejsze. Taki klaun bez makijazu. Wiecej, nawet go nie potrzebuje.

Pecia15

Ja nie mogłam na nią patrzeć w, ,Akademii Wampirów "jej okropne usta odwracały uwagę od tego co ładne a jej gra jak dla mnie bardzo słaba, gra jak drewno, wiecznie ta sama mimika.

pati1109

Haha, też mnie irytowały jej usta i strasznie zaniża grę aktorską w całym filmie -.-

pati1109

To też nie moja Lissa. Powinna być delikatna i prześliczna.
PS. Pati1109, na Twoim avatarze jest jakaś aktorka albo ktoś znany? Chciałabym namiary. A jeśli to Twoje zdjęcie to jesteś ładna, a pytania nie było :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones