Luc Besson

7,2
9 041 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Luc Besson

jak tak patrze na filmy, ktore wyrezyserowal to wydaje mi sie byc dobrym rezyserem (moze nawet i bardzo?).

pozostawiam ten temat do dyskusji (choc pewnie malo osob napisze).

Bobey

Leon, Wielki Błękit, Nikita, Piąty Element to moja ścisła czołówka. jego filmy urzekają fabułą, warstwą wizualną i dźwiękową. Każdy z nich to prawdziwa uczta. Miejmy nadzieję, że jego kryzys twórczy to stan chwilowy, i że jeszcze szykuje dla nas coś wielkiego. W końcu jako producent coś chyba zarabia na tych Taxi.

wjanus9

Wielki Błekit i Leon - to wszystko.

Motorcycle_Boy

dokładnie - "zdarzyły" mu się 2 genialne filmy, do tego kilka niezłych, ale też cała masa totalnego chłamu - co prawda nie we wszystkich miał duży udział, ale jednak pisząc scenariusz czy produkując ma się spory wpływ na efekt filmu, a takie Taxi 4 czy Transporter 2 to filmy poniżej jakiejkolwiek krytyki...

boski niegdyś Luc schodzi niestety na psy... to dlatego dałem mu tylko 6 - bo tylko taką średnią można mu dać z tych kilku wspaniałych filmów i całej masy przeciętnych :/

Bosqi_El_Deviantero

po głębszym zastanowieniu zmieniłem jednak głos na 7 - bo jednak jako reżyser Luc tworzy naprawdę świetne filmy (zapomniałem o Angel-A) - i gdyby tylko swoim nazwiskiem nie firmował tych wszystkich chłamów z numerkami, byłbym być może gotów nawet dać mu 10 ;]

Bosqi_El_Deviantero

Nie popełnia błędów tylko ten, który nie robi nic. Artyście ma prawo nie wyjść jakiś projekt. Nie można być wielkim cały czas;)

wjanus9

Wielki Błękit, Leon - genialne
Nikita, może jeszcze Piąty Element - bardzo dobre

i to wszystko, reszta to wprawki (Metro) lub rozrywkowy chłam, nawet Joaśka d'Arc (chociaż w zasadzie lubię wypasione filmy historyczne)

Martinn

P.S. Nie widziałem Atlantis - podobno warto

Bobey

dla mnie Piąty element to jeden z najoryginalniejszych i najbardziej zwariowanych filmów - po prostu świetny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones