Luc Besson

7,2
9 051 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Luc Besson

Ale ja i tak mu będę dozgonnie wdzięczny za Leona - najwspanialszy film, jaki kiedykolwiek obejrzałem. 10/10

Stranger

Ja mu będę dozgonnie wdzięczna za Leona, Nikitę i Wielki błękit, ale też nigdy nie daruję mu Wasabiego i kolejnych Taksówek. Więc wszystko się równoważy i dlatego 5/10.

Lena_Borgia

Ja bym jeszcze wymienil jednak ten "Pocałunek smoka" ;)

ksg666

No tak Leon jest super =) Choć nie daruję mu tego gniotu Taxi 3... niby "tylko" pisał do niego scenariusz, ale...

Stranger

Akurat Artura i Minimki lubię, bo obecnie jestem na etapie oglądania filmów z dzieckiem, ale istotnie nowe filmy nie są tak neobarokowe jak te starsza, choćby Nikita, Wielki Błękit czy Subway. Cóż... nie licząc dokumentalnych i Angel A widziałem prawie wszystkie, łącznie z tymi gdzie tylko "maczał palce" i mimo wszystko lubię do niektórych waracać. Ot choćby do Yamakasi. Nadal jednak czekam na coś odkrywczego.

e_prezes

No tak, jego twórczość jest bardzo nierówna. Z jednej strony NIKITA i LEON ZAWODOWIEC a z drugiej sequele TRANSPORTERA (bo pierwszy film z tej serii bardzo dobry) i inne gnioty...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones