Luc Besson

7,2
9 051 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Luc Besson

Długo nie mogłem się zdecydować jaką ocene powinien otrzymac u mnie ten, niezaprzeczalnie wysokiej klasy, reżyser. Postanowiłem wyliczyć średnią z ocen przyznanych przeze mnie reżyserii obejrzanych obrazów.

Wielki Błękit - 8,5
Nikita - 6
Leon zawodowiec - 9
Piąty element - 8,5
Joanna d"Arc - 7,5

Średnia wychodzi 7,9, cyli w zaokrągleniu 8. Łatwo zauważyć, że całość obniża Nikita, ale nie przepadam za tym obrazem, również reżyseria w ogóle mi się nie podoba. Potem przypomniałem sobie, że pan Besson jest również scenarzystą. Pisał teksty do: Wilkiego błękitu, Nikity, Leona zawodowca, Taxi (+2,3,4), Joanny d'Arc, 13 dzielnicy i Człowieka psa.
Nie wszystkie z tcyh scenariuszy są bardzo dobre, ale tak bogaty zbiór dzieł musi podwyższyć ocenę ich twórcy. W końcu zdecydowałem się na podwyższenie średniej o 0,75, co daje w wyniku 8,65 czyli w przybliżeniu 9.

Myślicie, że moja ocena jest spawiedliwa? Czy uważacie taki system oceniania za dobry? Z góry dziękuję za komentarze włączenie się do dyskuzji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones