Louis Hofmann

8,4
4 434 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Louis Hofmann

Widziałem go w "Dark" i :"Środku świata"-w tym drugim(chronologicznie wcześniejszym)miał aktorsko trudniejsze zadanie i doskonale się z niego wywiązał.Obejrzę jeszcze "Pole minowe".

tade

A wiemy coś o jego życiu prywatnym, żeby snuć takie tezy? Jak dla mnie w Środku Świata był tak autentyczny, że zdziwiłoby mnie, gdyby nie było na odwrót niż zakładasz - czyli, że raczej to pierwsze z wymienionych przez Cb mogło być większym "wyzwaniem"..

tade

Biorąc pod uwagę jak realistyczne były sceny łóżkowe, raczej mało prawdopodobne jest że nie jest gejem :)

Floyt

a Jakie to ma znaczenie?Podpowiem-obejrzyj jeszcze Białego kruka.

Floyt

Bo jak facet dobrze gra geja, to jest gejem? Jak dobrze gra pilota, to na pewno świetnie lata? Gdy dobrze wchodzi w rolę żołnierza, to na pewno jest wojskowym? Ludzie, co z Wami??

Cary Grant prześwietnie grał amantów, a był gejem. Podobnie Hudson. Colin Firth za rolę homoseksualisty dostał Oscara. Zobaczcie Tajemnice Brokeback Mountain. Sceny gejowskie na 6. Obaj aktorzy są hetero. Serio, przerasta Was odróżnienie aktora od granej postaci?

Kałużyński powiedział kiedyś, że prawdziwe aktorstwo w filmie jest wtedy, gdy go nie widać. Pomyślcie nad tym.

KROPKA

Nie da się dobrze zagrać geja nie będąc gejem. W drugą stronę owszem, da się bo większość gejów i tak musi udawać hetero. A ty będąc kobietą akurat nie masz kompetencji żeby taką grę oceniać.

Floyt

A Ty masz kompetencje bo jesteś facetem czy gejem?

Wiesz, że twoje wywody są śmieszne?

KROPKA

Jedno i drugie, a twoje emocje względem moich wypowiedzi kompletnie mnie nie interesują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones