Logan Lerman

Logan Wade Lerman

7,9
20 511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Logan Lerman
DR16

Według mnie pasował by. Chodzą plotki, że albo on albo Dylan O'Brien. Z tej dwójki zdecydowanie jednak Logan jest lepszym wyborem.

Dygy

Również są to moje typy. Świetnie się sprawdziliby się w tej roli.

DR16

Również jestem w 100% za Lermanem.

DR16

Też uważam że Logan lepiej by sobie poradził jako spider-man jednakże moim zdaniem O'Brien bardziej przypomina Petera Parkera jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny ;)

Shadow_filmweb

Z tego co słyszałem to Logan już wcześniej ubiegał się o tę rolę

DR16

No i powinien wygrać casting do nowego Spider-Mana

DR16

Jeśli w końcu Spidey wróci do Marvela (bo prawa do ekranizacji ma Fox), to albo Logan albo Dylan O'Brien - dla mnie są na równi i obaj mają odpowiednią charyzmę oraz poczucie humoru. Obecny Spiderman niemiłosiernie mnie irytuje.

diana6echo

Prawa do Spideya ma Sony a nie Fox (oni mają prawa do x men, fantastyczna czwórka, deadpool etc).

DR16

Czyli fantastyczna czwórka może znaleźć się w jednym filmie z xmenami?

Eph

Tego nie wiem :\

DR16

Zdecydowanie jestem z Loganem. Lubię tego aktora za jego grę, i wydaje mi się, że dobrze by zagrał Petera, chociaż Dylan rzeczywiście wyglądem nieco bardziej przypomina Pajaczka, ale wiecie, że O'Brien jest... aktorem, który zabłysnął po Więźniu Labirynru, a czytając książkę i oglądając film stwierdzam, że. .. nie umie grać...

DR16

Mógłby być ...ale podobno nowy pajączek ma nie być biały

hal9000_mk2

Tak, ale nie miałoby to najmniejszrgo sensu. Lubię Milesa, i jestem za, aby zrobili o nim film, ale nie w tym uniwersum, Parker musi być, bo jest postacią, która odegrała ważną rolę w Wojnie Domowej. Mam nadzieję, że zrobią ten film bardzo dobrze no i... nke spieprza jak to zrobili z Niesamowitym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones