Lior Ashkenazi

7,3
521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lior Ashkenazi

W "Big bad wolves" bardzo podobny, a poza tym też utalentowany, bo zagrał świetnie.

rzyczki

Też zauważyłam to podobieństwo.
Momentami przypominał mi też Clive'a Owena.

soczysta_larwa

Tak, tak. Nawet bardzo przypominał Clive'a Owena!

ABEL

dokładnie!

rzyczki

Steve Carell! Tyko poważniejszy nieco! Jak oglądałem Big Bad Wolves to od pierwszych scen nie mogłem się pozbyć wrażenia, iż przypomina Steve'a

roland_13

ostatnio właśnie oglądając "Big bad wolves" pomyśleliśmy tak samo. Najpierw przyszedł nam trochę do głowy Ben Stiller (trochę jego stylówa), ale potem zdecydowanie Steve Carrell ;)

rzyczki

W ogóle nie wygląda za bardzo na Izraelczyka.

rzyczki

Ba! Właśnie oglądam "Norman'a" (2016) i jak gościu coś tam mówił (w 43. minucie) to myślałam, że to Schetyna! Masakra, aż się obiadem zakrztusiłam :D

Bibaniu

Schetyna jest w porządku. Może niezbyt kontaktowy, ale nie ma sensu po nim jeździć. Daleko mu do klasy Donalda Tuska.

vermes

"Zrobiłeś" mi dzień :)

Bibaniu

Też lubisz Platformę, pomimo tego bezmyślnego hejtu pisowców? Pozdrawiam serdecznie!

vermes

Nie znoszę.
Po ostatnich kilkunastu latach robienia w bambuko wszystkich dokoła, nie ufam żadnemu politykowi :)

Bibaniu

A ja wprost uwielbiam. Jedna z moich koleżanek była ministrom w jednym z gabinetów PO.

użytkownik usunięty
rzyczki

A mi bardzo przypominał Burta Lancastera w "Foxtrot" :P

"Foxtrot"?

użytkownik usunięty
rzyczki

Tak, faworyt do Oscara w kategorii "Film Nieanglojęzyczny". Widziałem na Camerimage ten film przedpremierowo i jego rola zrobiła na mnie ooogrooomne wrażenie. Oficjalna premiera będzie w lutym albo w marcu.

Ok, myślałem, że chodzi o film z Lancasterem :) A "Foxtrot" sam chcę obejrzeć.

użytkownik usunięty
rzyczki

Chyba nie ma takiego filmu z Lancasterem pod tytułem "Foxtrot" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones