Linda Cardellini

Linda Edna Cardellini

7,5
14 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Linda Cardellini
jedyny_realista

chyba masz rację. jej uroda podpada pod paragraf "klasyczna", ale równocześnie jest wyjątkowa.
w scence z "pojedynku tatusiów", kiedy obok niej pojawia się na ekranie Alessandra Ambrosio widać tą różnicę. ale czy to takie ważne, że tamta jest supermodelką, a ona zwykła aktorką?
poza tym podobała mi się jako Sylvia Rosen w Mad Man. Nie mogłem jej skojarzyć, aż w końcu olśniło mnie skąd jej twarz pamiętam :))

srick.pl

Podoba mi się jej ciemna oprawa oczu i naturalna uroda bez przegięć z makijażem.

jedyny_realista

Gdy się uśmiecha pojawiają jej się charakterystyczne zmarszczki koło ust. Sądzę, że większość aktorek chciałaby je chirurgicznie "wyretuszować", a ona to zostawiła, bo to taki uroczy element jej urody.

JackHolborn

Te retusze czy inne botoksy są wstrętne, osobiście jestem fanem naturalnego piękna, a Linda jest po prostu boska, zdecydowanie mój typ :)

jedyny_realista

podobna do mojej dziewczyny ;)

jedyny_realista

Czy "klasycznie" (cokolwiek to znaczy) to nie wiem, ale to "coś" to być może specyficzny dziecięcy urok, który mimo lat nie mija.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones