Lily Rabe

7,9
12 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Rabe

Piękna uroda, zwłaszcza w American Horror Story, gdzie została ucharakteryzowana na lata '50.

sirenstear

Jakie lata '50. ?? Człowieku ... Chyba z 10 razy było mówione, "Dom został wybudowany przez znanego chirurga gwiazd w latach '20." ..
Ale to prawda wyjątkowo dobrze prezentowała się w tego typu fryzurach i sukienkach :)

susanstohelit

Tak, fakt, przepraszam. Sezon pierwszy oglądałem dawno temu, więc oceniałem jej wygląd subiektywnie.

sirenstear

ciekawa a cos dziwnego ma w sobie,przeraza mnie

sirenstear

jeszcze piękniejsza w 3. sezonie, gdzie zrobiono ją na lata 70.

twiecha

Zgadzam się, w trzecim sezonie jest prześliczna!
Moim zdaniem w pierwszym sezonie, no okay, była ładna, ale nie miała w sobie 'tego czegoś'. Zdecydowanie bardziej podobała mi się w 2. i 3. sezonie AHS :)

sirenstear

Noo wyglądała bardzo dobrze w pierwszej części :D

sirenstear

Według mnie nie poraża urodą :P

sirenstear

To było z '20. Tak świetna była i pod względem aktorskim jak i wyglądem. Mi przypomina nie wiem czemu Taylor Swift :)

sirenstear

Tak ma bardzo ciekawą urodę ;) taką inną

_lilka_

Swietnie wyglądała w tej fryzurze i w tym ubiorze. Pewnie większość facetów woli rudą, ale Lily ma wygląd prawdziwej damy ;)

sirenstear

Mi ona trochę przypomina Noomi Rapace - Też ma taką nietuzinkową urodę .

Jestem ciekaw Lily w roli Lisbeth Salander - Uważam że to byłby naprawdę ciekawy wybór , ale wątpliwe żeby to ją wybrali .

buterfly

Przypomina mi naszą Martę Wierzbicką.

Leciero

Według mnie jednak Lily Rabe, ma bardziej męskie rysy twarzy .

sirenstear

tak, to prawda. ogółem styl vintage dla Lily Rabe to absolutny strzał w 10. dla mnie najbardziej zachwycająca była w ostatnim sezonie - AHS: 1984. bardzo chętnie bym ją zobaczyła w jakimś filmie osadzonym w latach. 20., 30., 40., 50... ogółem Lily Rabe jest niesamowicie utalentowana i uwielbiam ją w AHS :)

sirenstear

Mnie momentami strasznie przypomina dziewczynę Jima Morrisona z The Doors, Pamelę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones