Lilly Wachowski

Andrew Paul Wachowski

7,6
2 876 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Lilly Wachowski

bracia Coen, Nolan czy Wachowski? ja osobiście uważam za brachi Wachowski. Oczywiście możecie dodać inny duet

Expendable91

Nolan :)
A co do Wachowskich, to już nie są braćmi :)

Artemisek

Lol... no tak :D
Jak dla mnie, to będą Coenowie

Expendable91

Dlamnie Coen wiecej dobrych filmow maja niz Nolan. A Wachowscy ? Matrixy i V jak Vendeta.

Expendable91

Larry ( Lana ) to transseksualista - pedał ....

Dymiano

tak wiem. miałem napisać "duet rodzeństwa" ale było już za poźno żeby zedytować wypowiedź

Expendable91

Aż wierzyć się nie chce .... W materiałach dodatkowych w wersji DVD "Martixia" jest wywiad z braćmi ( wtedy) i do dziś pamiętam jak wyglądał za tamten czas , a teraz .... Szkoda gadać ....

użytkownik usunięty
Dymiano

Lana jest bardzo ładna - http://bi.gazeta.pl/im/40/74/c2/z12743744Q,Kiedys-byli--bracia-Wachowski---teraz ----brat-i-siostra.jpg Naprawdę nie wiem, o co Ci chodzi.

Ależ oczywiście ..... ma ten .... no ,taki męski głos ...

użytkownik usunięty
Dymiano

Głos ulega zmianie w trakcie terapii hormonalnej. Nie wiem na jakim etapie jest teraz Lana, nie oglądałam żadnych bieżących wywiadów, ale zmiana barwy głosu nie jest problemem.

https://www.youtube.com/watch?v=STQbTdc6ya8 - rocznikowo 5 lat po operacji ,a głos ma normalnie jak Rihanna

"ładna"?Przecież to facet(z zaburzeniami psychicznymi) i nikt ani nic tego nie zmieni.

Dymiano

po pierwsze transeksualistka, a nie transeksualista
po drugie jak kobieta może być pedałem. wtf? ;o

Ush

kiedyś chop

Dymiano

Z "pedałami" to jest przede wszystkim tak, że nie mają w zwyczaju chcieć zostać kobietami. To po pierwsze. Po drugie, nic ci do tego co kto robi ze swoim życiem. Po trzecie, nie masz prawa obrażać nikogo, kto robi ze sobą coś co ci się nie podoba i co przede wszystkim nikogo nie krzywdzi. Byłoby bardzo miło gdyby dotarło to do wszystkich, którzy z powodu operacji zmiany płci Lany krytykują jej osobę.

Expendable91

Dla mnie zdecydowanie Wachowscy,później Cohen i na końcu Nolan.

Expendable91

Pomimo iż Andy i Lana pracując zawsze wspólnie, to Andy ma ocene lepszą o 0,5 punkta.
Uprzedzenia?

Niktwazny8

Więcej się napracował od siostro-brata.

użytkownik usunięty
LouisGara

Lubisz wysokie obcasy?

Zależy kto nosi.

użytkownik usunięty
LouisGara

Pożyczysz te czarne z czerwoną lamówką?

Nie o to mi chodziło. Lubię patrzeć na kobiety noszące wysokie obcasy, bo zazwyczaj ładne te kobiety są. Co je noszą.

Expendable91

Nolanowie, chociaż zbłaźnili się TDKR, uważam ich za tak samo dobrych jak Wachowskich.

hr_dooku

The Dark Knight Rises

Expendable91

Mroczkowie biją ich wszystkich na głowę. Prawdziwe fenomeny kinematografii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones