Lidia Korsakówna

7,7
2 231 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lidia Korsakówna

Normalnie oglądam bodajże w czwartek 5 sierpnia 07 zgłoś się-Bilet do Frankfurtu gdzie "porywa samolot i znęcza sie nad stewardessą",dodam że mnie urzekła tą rolą,a następnego dnia na FILMPOLSKI,stronie głównej czytam że umarła pewna aktorka.Wchodzę w jej profil i widzę że to jest "wczorajsza porywaczką".CZEŚĆ JEJ DUSZY!!! PS Widziałem ją tylko w jednej roli,lecz muszę stwierdzić że dobrą aktorką była!!!

dzonydep

Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. [*]

czubajka_filmweb

Tak, miała to coś! Niestety kolejna aktorka ze starej szkoły odeszła

czubajka_filmweb

Nawet nie jedna z najpiękniejszych, tylko najpiękniejsza z polskich aktorek; przynajmniej jeśli chodzi o czasy PRL-u.

dzonydep

W "Klossie" też była świetna, w odcinku "Hasło" o ile pamiętam, ale w Bilet do Frankfurtu razem z "Sitkiem" stworzyli niepowtarzalny duet

Jaro_Nl

A tak pamietam Stawkę wprawdzie 'słuchajcie uważnie bo nie bedę powtarzać" z jej ust nie padało,ale tez była Elegancja Francja!

dzonydep

Racja! Ten tekst z 07 to BRZMIAŁ!!!! A Sitek też już od 13 lat nie żyje, e, kiedyś to byli aktorzy....

Jaro_Nl

Mnie chodziło o tekst cały czas powtarzany w "Alo Alo" -serialu który był o francuskim ruchu oporu tak jak francuski odcinek Stawki,w którym to serialu również kobiety w tejże francuskiej partyzantce mają najwięcej do powiedzenia!

dzonydep

a ja myślałem o scenie z akcji w samolocie w "Bilet do frankfurtu":) Z Alo Alo to najbardziej pamiętam Vicky Michelle!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones