Leon Niemczyk

Leon Stanisław Niemczyk

8,0
35 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leon Niemczyk

Dobry był z niego aktor. :) Chciałam się pochwalić, że rok przed jego śmiercią grałam z nim w kręgle. Znaczy on nie był w stanie (zbyt duże upojenie alkoholowe), był z Piotrem Pręgowskim, Piotr grał. Z Leonem rozmawiałam sporo, opowiadał o swoich rolach. Akurat wtedy było tam sporo aktorów, nagrywali 'szatana z 7 klasy', a w tym budynku co była kręgelnia był też ich hotel. Większość była ostro pijana. Pręgowski na boso popylał po lokalu. Ogólnie cieszę się, że takie coś mi się przydarzyło. No tak o chciałam się pochwalić.. :D

DirtyGibon

to ciekawe, że masz takie doświadczenia ! Coś Ci to dało oprócz wspomnień? Jakiś epizodzik w filmie chociaż ? A może to będzie tytuł Twego bestsellera, który otworzy nowy rozdział w Twoim życiu... :)

Mr_mokrego_pampersa

mysle, ze skonczylo sie tym, ze panna skonczyla wieczor w pokoju u ktoregos z aktorow

dziubasek00

hoho! no popatrz, ja bardzo chętnie, ale żaden mnie nie chciał. Sporo ładnych dup się w okół nich kręciło. ;p

DirtyGibon

To wyznacznikiem tego, czy warto z kimś spędzić miły wieczór jest jego pozycja społeczna ? Kiepsko.
Niestety wiele osób tak ma, ktoś marzy o pięknej aktorce a nie widzi, że dziewczyna z tego samego miasta jest wielokroć ładniejsza.
Cóż. Ja tam homo nie jestem, ale czy Pręgowski jest jakiś magicznie przystojny to bym polemizował. Niektórym taki Karolak się podoba, "żenuła"

DirtyGibon

... i obudziła się rano w domu po wypiciu 0,7;. wódki rozmyślając jaki maiłam piękny sen...

Kai1989

bo ja wiem, jakąś tam wielką fanką tych aktorów nie jestem, ani nie byłam. także śnić o nich raczej nigdy nie będę. a to nie są żadne zjawy ani ponadludzie, żeby 'zwykły' człowiek, taki jak ja, nie mógł ich spotkać w, na ten przykład, kręgelni. :p

DirtyGibon

No w sumie to możesz :) Ja nic nie mówię :P

DirtyGibon

Czego się napiłaś lub naćpałaś że miałaś takie sny ?

tomucho77

a czemu sny?? Znane osoby można spotkać ot tak. Sam miałem przykłady. Rozmawiałem czy nie ale gdzieś tam się przewijały. Nie aktorzy ale głównie politycy.

tatayo

I gdzie w te kręgle z nim grałaś ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones