Lena Headey

8,3
32 480 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lena Headey

Nie jest aktorką jednej miny, ale odnoszę wrażenie że każda z jej postaci mimikę ma taką samą.
Oglądałam z nią min. 300, Grę o Tron, Terminatora...3 zupełnie inne a postać wydaje się przez to
mieć podobny charakter. Najczęściej używana : skrzywiona, lekko ściśnięte/ściągnięte usta trochę
jak w obrzydzeniu czy dezaprobacie. To taka mina firmowa, bardzo mi się z nią kojarzy ;)

WrongGirl

Zgadzam się w pełni…
Mina ta sama, bo Lena Headey to typowe drewno aktorskie. Gra w typowych amerykańskich produkcja dla niewymagającego widza lubującego się w przeroście efektów nad treścią.
Na marginesie, średnia ocena 8,2!? Nie wiem, jak publika może być tak nieobiektywna i oceniać tą aktoreczkę, kiedy np. Meryl Streep ma 8,9.

ladybird1

Też bardzo dziwi mnie wysoka średnia. Po jej zobaczeniu aż odniosłam wrażenie że może się mylę, a w jej grze aktorskiej jest coś lepszego... Ale widzę, że nie tylko ja zauważyłam braki

WrongGirl

ja np. nie rozumiem dlaczego tak wysokie noty ma Cate Blanchett - wkółko gra szurniętą Elkę.i z tych filmów tylko Golden Age nadawał się do obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones