Lena Headey

8,3
32 497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lena Headey

Ta aktorka bardzo przypomina mi Keirę Knightley. Też tak uważacie, czy mam tylko omamy?:P

Lara_Perkins

A może ma znaczenie gdzie się Lenę zobaczyło,bo np. w "Nieustraszonych Braciach Grimm" jest przypuśćmy do Keiry w jakiś sposób podobna,a np. w "Kronikach" już nie bardzo...?

mikrobas

no dobra przystańmy, że każdy spostrzega wygląd aktorów w różnorodny sposób :) zresztą oczy da się oszukać przecież

Lara_Perkins

nie oszukujmy się, jest trochę podobna ;p

Chobi_2

Lena Headey jest strasznie podobna do Keira Knightley, sa jakby identyczne, siostry bliźniaczki..hehe naprawde:)

MechanicznaPomarancza

Przyznam się, że przez cały czas oglądania 'Plotki' byłam święcie przekonana, że główna bohaterka to Keira... Jak spojrzałam na obsadę, to byłam z lekka... w szoku :P

Eruaniel

haha ja również!






Chobi_2

bardzo podobna, szczególnie w nieustraszonych braciach grimm :) no i moim okiem duzo ładniejsza od keiry

Chobi_2

w 300 najbardziej przypominala mi Connie Nielsen z Gladiatora.

Chobi_2

w pierwszej minucie oglądania "Gier weselnych" też mi przypominała Keirę i zupełnie nie rozumiem dlaczego, bo to przecież kompletnie inny typ urody, ta jest starsza, ma niebieskie oczy i no niee..

Chobi_2

jest B. PODOBNA! dzisiaj obejrzałam 'Plotkę' i muszę przyznać, że przez pierwsze kilka minut zastanawiałam się, czy to nie Keira i później przez cały czas, jak ją pokazywali, to nie wierzyłam, że ludzie ze sobą niespokrewnieni mogą być do siebie tak podobni:)

użytkownik usunięty
Chobi_2

To tak jakby porównywać Rowana Atkinsona do Mela Gibsona. Podobieństw ZERO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones