Leighton Meester

Leighton Marissa Meester

8,3
8 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leighton Meester

Ja rozumiem, że ładna, że może coś z niej kiedyś w przyszłości będzie, ale błagam (i tu apel
w szczególności do rozchichotanych nastolatek), nie przesadzajcie! Ma wysokie miejsce w
rankingu tylko dlatego, ze gra w ukochanej przez wszystkich plotkarze. Wybitną aktorką
jeszcze nie jest.

Kingaemilia

Ja nie jestem rozchichotaną nastolatką ( Rocznik 85) oglądałam filmy z nią i dla mnie gra bardzo dobrze i wiadomo że jeszcze długa droga przed nią ale dziewczyna ma talent więc oby grała jak najwięcej bo oglądanie jej dla mnie to przyjemność:)

Kingaemilia

Też nie należę do grona rozchichotanych chociaż kilka błędów w ocenie mi się zdarzyło w młodości. Jej gra w Plotkarze jest świetna ale jak gra w innych produkcjach? Mam nadzieję że się przekonam:) Aktorstwo to nie zagranie genialnie jednej roli w filmie czy serialu, ale w wielu i to bardzo różnych i skrajnych charakterów:)

Kingaemilia

Nie chcę cię obrażać, czy coś, ale nie uważasz, że to trochę głupie przejmować się durnym rankingiem durnego portalu internetowego? Przecież to tylko strona, ja nigdy na to nie patrzę, nawet nie wiem, jaki jest ranking, bo najważniejszy to ten który mam w głowie, a nie ranking na jakiejś podrzędnej stronie, ale ok.
Poza tym pozwól ludziom głosować jak chcą, nie bacząc na wiek, bo wydaje mi się, ze wszyscy ludzie w dzisiejszych czasach są równi i mogą robić co chcą w granicach, oczywiście, wyznaczanych przez prawo, a głosowanie na ulubioną aktorkę chyba nie jest łamaniem prawa ;)
I może poprawi ci to humor, że niedługo spadnie z rankingu, po prostu ostatnio dostała więcej głosów. C'est fini, mam nadzieję, że cię jakoś nie obraziłam, pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones