Leighton Meester

Leighton Marissa Meester

8,3
8 294 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leighton Meester
_Madie_

Uwielbiam ją w Plotkarze, ale podobało mi się jak grała w Współlokatorce i Spadaj, tato. :)

ameliacarmen

Spadaj tato to w ogole parodia jest.. najbardziej jako intrygantka w plotkarze ;-)

ameliacarmen

Ona jest najlepsza z całej obsady w Plotkarze! :)

_Madie_

Jest rewelacyjna w każdej roli:) A już jako uwielbiana przeze mnie Blair w plotkarze jest boska:)

ness85

Ohh, tak! Jej postać niesamowicie mnie w tym serialu intryguje :)

_Madie_

Właśnie chciałam to samo napisac. Jest wspaniała w Plotkarze, o reszcie nie wspomnę !

antonyhopkins

Hehehe, nie chcę być jakaś wścibska ale masz błąd w nicku. Ten aktor ma na imię Anthony.. :)) Ale to tam drobiazg, zjadłaś jedną literkę, nic strasznego się nie stało.. :)
Edit: Tylko to trochę śmiechowe jest, jak ktoś zakłada sobie konto na filmwebie i nie wie jak nazywa się jeden z najważniejszych aktorów świata ^^

_Madie_

Wiem jak się pisze, spokojnie. Tak właśnie miało byc ; )

_Madie_

Mnie się najbardziej podobała w country strong, z resztą sam film jest świetny. Może Gwyneth Paltrow tam nie przebiła ale zagrała bardzo przekonywająco, głównie ze względu na duży talent muzyczny. Jako Blair w GG też ją lubię. Nieźle zagrała też psycholkę w Roommate. Monte Carlo nie zrobiła na mnie wrażenia, ale to pewnie kwestia bardzo przeciętnej fabuły. Widziałam ją też w Spadaj tato i zagrała tam dobrze, aczkolwiek ciężko ocenić ponieważ sama postać była nieciekawa.

sesze

Dziękuję za odpowiedz, przesyłam gorące buziaczki. :* Pozdrówki! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones