Lech Ordon

7,7
7 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lech Ordon

Przed chwilą portal filmpolski.pl podał informację o śmierci Lecha Ordona. Fantastyczna postać w historii polskiego filmu. Odchodzi kolejny wspaniały aktor tamtego pokolenia; wielka strata i wielki żal.

chris_35

RIP. Tak naprawdę miał na nazwisko Majtas. Nie wiem dlaczego usunięto tę informację z Wiki.

chris_35

Niestety. Zaczyna się okres że największe gwiazdy XX wieku powoli odchodzą . Smutna wiadomość [*]

LeSzifre

Tu w ogole byla jakas wzmianka? Jak nie to wstyd. Jeden z ostatnich wybitnych aktorow pokolenia lat 20-tych. Zawsze mnie bawila rola w Stawce i scena lotniskowa z Nie lubie poniedzialku.

Antycyponek

też go uwielbiałam za ,, Jak rozpętałem II wojnę światową " , za plebana w ,, Janosik", za udział w programie czy widowisku ,, Bajki dla Dorosłych", za rolę Ojca Szczepana w filmie ,,Listy do M " i te słynne ,, Ja chce do Zuzki ". W maju otrzymałam autograf od Pana Lecha Ordona na dwóch zdjęciach i mam pamiątkę po tym wspaniałym aktorze.

chris_35

['] Wielka szkoda. Nie tylko aktor filmowy, ale też głosowy - Barney z Flintstonów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones