Lech Majewski

7,3
377 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Lech Majewski

To dziwne , że na orum takiego artysty jak Majewski figuruje tylko 1 wypowiedz poprata odpowiedzią drugiej. Czyżby miał racje pan Lech mówiąc, że doceniają go bardziej na zachodzie niż w Polsce? Takiego właśnie losu w tym kraju doświadczają ludzie wybitni, a Lech Majewski, juz teraz bez żadnych wątpliwości wiem, że takim człowiekiem jest.Jeżeli sztuka ma być odzwierciedleniem stanu umysłu z dodatkiem talentu, wrażliwości i woli twórczej Majewski sam w sobie jest sztuką. Jego sposób mówienia, opowiadania, pisania, reżyserowania, myśl, która w wyniku inspiracji bądź po prostu wyobraźni artytystycznej spada nań i kieruje do działania czyni go w moich oczach człowiekiem godnym podziwu, takim z którym spotkanie i rozmowa pozostawia np. mnie pod wielkim wrażeniem i prawdopodobnie będzie miała swoje konsekwencje w moim życiu. Mam nadzieję, że wkrótce rzesze Polaków, którzy dostrzegli Triera, Almodovara i uzurpują sobie mówienie o nich jak o wielkich artystach, dostrzegną naszego Majewskiego, bo cudze chwalicie a swego nie znacie. A poznać warto, bardzo warto, koniecznie warto, warto jak cholera. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones