Lech Łotocki

5,5
5 242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lech Łotocki

Chłopie stworzyłeś tyle wspaniałych kreacji ( m,in Wino truskawkowe), czym Cię kupili??? Jeśli nie masz kasy większość kinomanów zrobiłaby zrzutkę!!!!!! Szkoda , że dałeś się zeszmacić!

andih

napisał Wróg Polski

baska1969

Odezwał się polski katol

andih

jestem Polką Patriotką ( nie mówiłam , że jestem wierząca ) NIE dla Tuska folksdojcza ( 8-u lat okradania Polski i Polaków " Amber Gold " " WSI " " Pro Civili " " SKOK Wołomin " zamykania Zakładów, Stoczni i Targowicy i wyjasnienia katastrofy Smolenkiej przez Polskę, NIE Rosję

baska1969

Jak jesteś patriotką, to miej otwarte oczy i nie oglądaj bzdur wymyślonych przez Wolskiego wspólnie z Krauze

andih

Nie jestem lemingiem , oglądam - ale mam swoje zdanie, mam rozum, więc myślę i jak wszyscy obywatele zaczną też myśleć ( bez propagandy TVN, GW, żydów, komunistów i lewaków ) to Polska będzie dla Polaków.

baska1969

Nacjonalista w 100 %.Brawo! Tak trzymać! Wyrzucić z Polski wszystkich, którzy nie są Polakami. Wyczyścić powietrze, wybudować płot dookoła Polski.

baska1969

Kobieto, rozumu to ty nawet nie powąchałaś.

Pinto

nie obrażałam Ciebie, więc nie obrażaj mnie. Brak argumentów to obrażanie, a rozmowa to rozmowa merytoryczna, na wszystko Ci chętnie odpowiem

baska1969

Ale ciebie nie da sie obrazic xd az sie silą na usta pamiętne słowa doktora Strossmayera

użytkownik usunięty
Pinto

W taki oto sposób, muszę zgodzić się z Panią, która ci po prostu konkretnie i w punkt odpowiedziała, nie posiadasz argumentów do wypowiedzi, to nie udzielaj się wcale, bo tylko psujesz sens całej treści. Użytkowniczka powyżej posiada swoje racje, i ich się będzie trzymać, bo ma do tego pełne prawo, ale jeżeli nie masz żadnych dowodów, aby obalić argumenty innej osoby, to tak jak już wspominałem, po prostu się nie udzielaj, tak jak w zwykłej rozmowie, nie jestem w temacie, to się nie udzielam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones