Lech Łotocki

5,5
5 240 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lech Łotocki

BRAWO.Mial odwage a nie jak ten opania ktory wystraszyl sie warszawki , za to dalem ocene 10.

kamdek

Faktycznie to dobry powód. To filmweb, nie w sieci.

użytkownik usunięty
kamdek

żaden szanujący sie aktor nie zagra w filmie, który będzie pełen bzdur i bełkotu. Takie Sci-fi na ubogich. Putin z Tuskiem na brzozie z bazuką itp. To wynaleźli jakiegoś rzemieślnika aktorskiego, który dla sławy zagra i będzie opowiadał jak to chce dowiesc prawdy.

Póki co ty bełkoczesz dzieciaczku.

Już nawet nie chodzi o tego aktora i ten film.
Naprawdę wierzysz w pierwsze zdanie, które napisałeś?

kamdek

To prawie tak jak ja, bo ja dałem 1. Choć w sumie wszystko gra- marny, trzecioligowy aktorzyna zagra marnego prezydenta, którego największą zasługą było rozbicie się o ziemię. Pachnie komedią z gatunku tych śmieszno- strasznych..

Prof_Avenarius

''Komedia śmieszno- straszna'' to powinieneś mieć na imię. Taki reprezentujesz nędzny poziom.

Prof_Avenarius

Żadnej odwagi pan Łotocki nie pokazał. Tylko to że dał się nabrać PISuarskim bredniom. Wyjdzie z tego marna komedyjka... Taki film powinien być zakazany.

Jeszcze raz powtórzę.
Jak można (bez względu na to kogo się popiera) oskarżać premiera Tuska że poświęcił by swoich ludzi (Sebastian Karpiniuk,Grzegorz Dolniak...) dokonując zamachu. Trzeba być chorym na PISuaryzm i najgorsze że żyjący Kaczor zaraził nim kilku zdolnych ludzi min pana Lorenca który robi do filmu o Smoleńsku muzykę.

Myślę że kariera pana Łotockiego jest skończona !!!. Rozsądni ludzie nie przyjmą takiej aktorskiej prostytutki do żadnego filmu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Beny1234

żal mi ciebie.

użytkownik usunięty
Beny1234

Jestes taki głupi sam z siebie czy to jakas grubsza akcja?

Bondman

Człowieku co Ty w ogóle piszesz?
Film powinien być zakazany?
Kariera pana Łotockiego jest skończona bo zagra w filmie, który będzie kontrowersyjny? (swoją drogą nawet nie powstał scenariusz, a już wszyscy wiedzą jak film będzie wyglądał... zabawne...)

Drogi Panie, komunizm już upadł

Od razu dodam, że nie jestem sympatykiem PiSu. Wkurza mnie tylko to, że ze względu, że powstaje taki film wielu ludzi chce zakazać tego filmu, a aktorów zawiesić dożywotnio. Jakoś nikt nie chce zawiesić pana Stuhra za zagranie w filmie, który szkaluje nas Polaków, nikt nie chce żeby zakazać pokazywania filmów z Danielem Craigiem bo zagrał w filmie gdzie morderca jest pokazany jako bohater.
Ludzie opanujcie się. Mówicie, że PiSowcy, Korwiniści, Narodowcy itp. to faszyści plujący jadem, a zobaczcie co wy piszecie i co wy wygadujecie. Nienawiść aż z was kipi...

użytkownik usunięty
adamg10

Wydarzyła się katastrofa. Została wyjaśniona przez wybitnych (nie boję sie tego słowa, bo Pan Lasek brał udział w wielu śledztwach znacznie większych i tragiczniejszych niż Smoleńsk-wystarczy poczytać, albo być związanym z lotnictwem) specjalistów i powstaje grupa spiskowa, która w oczywistych celach politycznych chcę wszystko obrócić o 180 stopni. To po jaką cholerę robić z tego film i kompromitować Polskę w oczach świata. To tak jakbyś nakręcił film o zawaleniu sie hali w Katowicach twierdząc, że ktoś tam podpiłował konstrukcję stalową i nawrzucał śniegu na dach. Paranoja

O Jezu, jakie brednie. Doktor Lasek to ktoś wybitny??? :)))) 20 lat robił doktorat, nie ma żadnej publikacji naukowej, prowadził jedynie kilka konferencji. W świecie naukowym jest zupełnie NIKIM. Wystarczy zresztą popatrzeć na tą murzyńską gębę nieskażoną myślą, by zobaczyć kto zacz.

Ty sam jesteś paranoja.

użytkownik usunięty
szczery_Roman

to się nagadałeś merytorycznie i fachowo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
szczery_Roman

Jestes tak niedorowziniety, że jedynym żrodłem informacji jest wikipedia? Choćby robił 90 lat doktorat to i tak będzie 10 razy wybitniejszy niż ta banda ćwoków z komisji tego brodatego dziada. Kim oni sa? co wiedzą o lotnictwie? Tyle ze siedzieli jako pasazerowie pare razy.Takim specjalista jest kazdy. Ale widac po twoich wypowiedziach jakim burakiem jestes więc szkoda czasu na ciebie.

Ty mnie gimbo możesz buty czyścić. Lasek naukowo jest nikim, to ci powie każdy rozeznany w temacie świata nauki. Jego osiągnięcia są zerowe, zresztą wystarczy popatrzeć na jego styl wypowiedzi i sposób argumentacji. Typowy docent marcowy (pewnie nawet nie wiesz kto to taki). Właśnie tacy jak on odpowiadają za tragiczne rankingi polskich uczelni. Ty, ponieważ jesteś intelektualnie bardzo słaby, nie jesteś w stanie tego ocenić a nawet ktoś taki jak Lasek może ci imponować. Na szczęście takich idiotów jest coraz mniej, wszystko rozłazi się Laskowi w szwach. Cały ten jego "raporcik" to bujda na resorach.

użytkownik usunięty
szczery_Roman

rozbawiłes mnie nieuku :) podejrzewam, że czyścisz kible w anglii, przywiozles pare funtow do ojczyzny i wydaje ci sie ze mozesz wiecej. i tam i tu znaczysz tyle samo.

Bez przesady z tym "ośmieszaniem Polski w oczach świata", przecież nikt na świecie pewnie nawet nie zwróci na ten film uwagi.
Poza tym druga rzecz. Ja obejrzę ten film jako fikcję, w której jest zawarta prawdziwa historia (i nie chodzi o zamach tylko to że był taki lot i samolot się rozbił), a to co reżyser dowymyślił od siebie powinno nas najmniej interesować.
Być może to będzie bardzo dobry film tylko każdy da "1" bo to film o Kaczorze.
Dla mnie po prostu nagonka na ludzi, którzy zagrają w tym filmie jest chora.

Poza tym dostatecznie Polaków kompromitują w oczach świata takie filmy jak ten serial Niemiecki co ostatnio powstał (nie pamiętam tytułu) czy różne inne filmy, które teraz czy kiedyś powstały.

Co do tego, że wyjaśniona to ja nie chcę rozmawiać i wdawać się bezsensowną dyskusję bo to filmweb, a nie forum wyborczej, rzeczpospolitej czy jakiegoś newsweeka.

użytkownik usunięty
adamg10

Ja nie mówię, że to pierwszy film czy serial jaki nas ośmiesza. Tylko, że to jest taki temat, który już podzielił Polskę na dwa obozy. To po co jeszcze to pogłębiać? Zaraz Tusk nakręci swoją odpowiedź, że to Jarek posłał brata na śmierć. Żyjemy w jednym kraju, a w dwóch rzesczywistościach. No ale faktycznie to nie miejsce na takie wywody.

Swoją drogą, jaka byłaby reakcja zwolenników PiSu, gdyby powstał film, ze sceną, w której Jarek dzwoni do Leszka i rozkazuje mu użyć swojej władzy i zmusić pilota do lądowania?

Dla mnie oczywistym jest, że jeśli powstanie film fabularny o zamachu (bo pseudodokumenty już są), to powinien też powstać film fabularny przedstawiający braci Kaczyńskich, jako odpowiedzialnych za zamach oraz cyniczną grę PiSu po katastrofie.

Jak chce się eksplorować temat, to w całej rozciągłości, ukazując wszystkie możliwe teorie.

Bondman

chyba nie Tobie oceniać, czy kariera tego aktora jest skończona. Czas pokaże, jak wyjdzie z tym filmem. Dziś mozemy tylko snuć przypuszczenia.

kamdek

Ja też dałem kilkadziesiąt dych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones