Lech Łotocki

5,5
5 232 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lech Łotocki

no to jak się "społeczność filmwebu" dowie że zagra p.Lecha Kaczyńskiego to średnia mu poleci mocno. Na dzień mojego wpisu : 7,8/10 - 336 głosów. Pozdrawiam wszystkich Polaków.

zbawiony

'Zakładam, że nie drwisz jak większość "benków" tutaj więc... Przyznam Ci rację. zwłaszcza w ostatnim zdaniu.
Heh, POleci mu średnia...
Pozdrawiam.

zbawiony

Ja nie oceniam, bo człowieka w ogóle nie kojarzę, mimo że widziałem wiele z filmów, w których zagrał. Widać mało charakterystyczny, nie zapadający w pamięć. Sporo to mówi o filmie, że żaden szanujący się aktor nie chciał tej roli, więc musieli sięgnąć po kogoś takiego.

lew890

Dobra komedia z tego wyjdzie, bo nawet jeśli ten film miałby konkretny budżet, to żaden sensowny aktor nie zechce w nim grać, a przecież to głównie aktorstwo stanowi o filmie. Także, good luck, ekipo smoleńska! :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
zbawiony

Dobrze, że założyłeś taki temat. Będziemy śledzić te statystyki i jeśli rzeczywiście będzie tak jak myślisz i jak podobnie podejrzewam ja, to będzie przede wszystkim świadczyło o niebywałej głupocie i nienawiści ludzi którzy będą teraz nad tym człowiekiem się pastwić. To jest przy okazji chore, że w Polsce do rangi kontrowersji podnosi się temat kto zagra Świętej Pamięci Prezydenta Rzeczpospolitej. Mam wręcz czasami wrażenie, że kto przyjmie tą rolę popełni zbrodnię podwójną, bo po pierwsze zagra Kaczyńskiego, po drugie nie zagra księdza homoseksualisty i chłopa który na stare lata poczuł się babą....

poland7

Średnia 4,9. 2429 głosów. Faktycznie poleciała mocno. Polacy to jednak idioci. Obniżać ocenę za coś takiego...

Gladiatorek

Tak się składa, że widziałem Lecha Łotockiego w teatrze. Z ról filmowych zapamiętałem go jako Korfantego w "Hiszpance" i L.K. w "Smoleńsku". Niestety, zawsze grał tak samo, co nie jest komplementem.

użytkownik usunięty
Gladiatorek

Ale wiesz, że teraz ta średnia jest składową z wielu ról i zaniżają mu ją tylko i wyłącznie noty za Smoleńsk? xD

zbawiony

Masz rację, i zaraz pojawią się świry, które będą zapluwać się twierdząc, jakim to beznadziejnym jest aktorem. Nagle to odkryją. :D (bo do tej pory nic o tym nie pisali :D )

zbawiony

A może wręcz odwrotnie? Trolle internetowe będą zakładać po kilka kont i dawać 10/10, bo miał odwagę nie odmówić...
A co się działo, jak Opania odmówił? Tak zwani polscy patrioci, uważający się do tego za katolików, obrzucali błotem Mariana, przypisując mu powiązanie z SBecją, UBecją i PO.

Nie dziwi mnie jednak brak zaangażowania aktorów w tą produkcję. Jakiej decyzji by nie podjęli, będzie się im przypisywać intencje, których najprawdopodobniej nie mieli.
A na marginesie uważam, że film nigdy nie powstanie. Nie z powodów finansowych, ale dlatego że będą problemy ze skompletowaniem doświadczonej ekipy aktorskiej.

dominiorek

Jak ktoś ma coś na sumieniu bo współpracował z SB to się powinien z tego powodu bać a nie tym szczycić. Jak wróci normalność to zajmiemy się tym całym postkomuszym bydłem bez żadnych sentymentów.

Boski_Diego

Wyskoczyłeś ze swoimi rewelacjami, jak filip z konopi... Wypowiedź zupełnie nie pasuje do kontekstu, ale...
Jak to zwykle bywa, ci którzy maja najwięcej na sumieniu, są najbardziej gorliwi. To się nazywa ekspiacja.

dominiorek

A wmawianie innym swoich własnych przewinień nazywa się imputowaniem. W tym wypadku nastąpiło imputowanie poprzez wmawianie ekspiacji.

Boski_Diego

oczywiście, misiu
http://www.youtube.com/watch?v=lcJ04RegSKo

Boski_Diego

Jak będziesz się już zajmował tym bydłem,to uważaj żebyś swoich przez pomyłkę nie wykończył,Kostrzewski,Jasiński,Karski,Cieszewski,Piotrowicz hehe najpiękniejsze pzpr-owskie życiorysy tylko w Pisie...

Boski_Diego

Jesteście najlepszą kampanią dla PO, nie głosowałam na nich, ale teraz zacznę:)

zbawiony

Średnia wzrośnie, bo fani Smoleńska dadzą 10, a reszta oleje:)

zbawiony

Nie społeczność a słowocz anty polska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones