Lech Łotocki

5,5
5 242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lech Łotocki

Panie Lechu, bardzo mi przykro, że bierze Pan udział w takim zakłamanym przedsięwzięciu. Jest Pan niezłym aktorem, a sprzedaje się Pan w zakłamanej i nieprawdziwej produkcji. Mam nadzieję, że ta , fascynująca produkcja jest fikcją literacką i pod takim warunkiem ją akceptuję. Pozdrawiam.

prylka

1. czytałeś scenariusz albo widziałeś gotowy film że już wiesz że film jest zakłamany?
2. To film powstaje czy też jest już sam w sobie nieprawdziwy, jeśli tak to jakim cudem znasz już detale fabuły filmu który jest nieprawdziwy ;) ?

tc1987

Daj spokój to są ruskie trolle,już zresztą zdemaskowane.Oni za miesiąc pisania propagandowych tekstów dostają 45tys. rubli (ok.2,5tys. zł) Można znaleźć o tym tekst na niebezpieczniku.A co do filmu bardzo potrzebny, może większość Polaków po tym filmie bardziej zainteresuję się tym "zdarzeniem" w celu jego wyjaśnienia.Zresztą i bez filmu już 40% Polaków uważa że to zamach,no ale z drugiej strony jak się temu nie dziwić jak już przez 5 lat od katastrofy Polska nie dostała wraku?Albo jak Komorowski rok przed katastrofą w wywiadzie dla rmfm mówi że "Przyjdą wybory albo prezydent będzie gdzieś leciał samolotem..."

kar32167

Racja, z ruskimi nie gadać. Dobrze by było ich pogonić, ale te szuje powołują się demokrację, czyli coś, co jest im historycznie, politycznie i duchowo obce.

Krzypur

Zawsze można ją ustawowo znieść.

kar32167

Serio ktoś dostaje 2500zł za pisanie komentarzy na filmwebie?

kar32167

No to zobaczymy czy obecna władza sprowadzi wrak. Chyba powinna, prawda. Już, natychmiast. A kto opłaca ludzi by siac ferment w sieci to każdy myslacy czlowiek wie...Przestępcy i Sprzedawczyki. Znaczy Pis. Może Zelnik pomoże sprowadzić wrak ? Ma doświadczenie we współpracy z wyznawcami wrogich nam ideii.
Pozdrawiam.

tc1987

Obejrzałem właśnie zwiastun i potwierdzam. Film jest przekłamany, zrobiony tylko dla zbicia kolejnego kapitału.

fabcio93

Czyli, mówisz - po obejrzeniu zwiastuna - to takie samo coś, jak "Pokłosie"?

Krzypur

Poklosie to wielki prawdziwy film a smoleńsk to dno komiksowe jeszcze do tego nieudolnie zrobione

tc1987

Twórca tego tematu chyba za dużo na oglądał się filmu " Wałęsa człowiek z nadziei " ;)

prylka

napisał Pełowiec Zdrajca Polski

baska1969

Moze powinna Pani , jeszcze raz sprawdzic , jakie to forum i o czym ,tu dyskutujemy...Forum : "Niezalezna.pl" jest ,mysle ,bardziej Pani...bliska...Retoryka,slownictwo...i.poziom "dyskusji"...takze.

prylka

Pan Lech sie skompromitował udziałem w tym propagandowym ggniocie ale bardziej kompromitują sie ci co wypisiją te pissowskie komentarze. Tłuszcza została ogłupiona przez sekte nienawistnego karła xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones