Leah Pipes

Leah Marie Pipes

7,3
2 025 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leah Pipes

Jakoś niedawno dowiedziałem się że aktorka będzie grała w nowym serialu stacji CW (który jeszcze nie do końca został potwierdzony) The Originals (bardziej szczegółowo spin off "The vampire diaries" pl. "Pamiętniki wampirów") gdzie wcieli się w postać Camille, studentki, która będzie zauroczona Klausem (Joseph Morgan). Nie wiem, przyznam szczerze że nie widziałem jej w żadnym z ról, ale nie zapowiada się bynajmniej dla mnie to zaciekawię. Zacznijmy od tego że cały serial jest tragicznym pomysłem Julie Plec. Albo pokaże niesamowitą grę, albo skreśli całą dotychczasową karierę, która według mnie na liście powyżej wygląda na całkiem niezłą.
No i wkurza mnie fakt że wzorują ją na Candice Accola (serialowa Caroline).
Jeżeli do końca nie wiecie o co chodzi, z całego serca zapraszam do obejrzenia odcinków od 3x11 gdzie rozwija się wątek między Klausem a Caroline.

lonely1

Co do tego wzorowanie na Caroline to się zgodzę . Od razu jak Klaus do niej podszedł to pomyśłałam że druga Caro nawet imiona odrobinę podobne.

lonely1

a wiesz moze w którym odcinku Pamietników zagrała? Bo jakoś mi to umknęło . . .

lonely1

Jest fatalną postacią. Mdła wywłoka. Nie znoszę jej i chcę powrotu Caroline.

gniewna_bezalkoholowa

Szczerzę mówiąc przez jej postać straciłam sympatię do Klausa (Joseph Morgan). Jej mimika twarzy jest naprawdę dołująca. Co lepsze - nie wiem dlaczego, ale gdy ją widzę, mam wrażenie że jej twarz przekazuję informację "Ja jestem najlepsza, najfajniejsza i możesz pocałować mnie w cztery litery tu i teraz". Serio - bardzo się zawiodłam na jej grze.

lonely1

Ja Klausowi współczuję, że mu takie coś dali. Zasługuje na Caroline albo Hayley. Takim fajnym tatusiem mógłby zostać. :( Camille jest jak piąte koło u wozu, do tego beznadziejne.

gniewna_bezalkoholowa

Dzieci nie powinny mieć dostępu do internetu.

gniewna_bezalkoholowa

Też jej nie lubię. Jak ją widzę to coś mi się dzieje..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones