Laya Lewis

Laya Aiesha Lewis

5,2
281 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laya Lewis

nie wiem jak Wy, ale nie cierpię Liv, tak samo jak Mattiego. Co ona w nim widziała?

edyyttaa

też jej nie lubiłam przez dłuższy czas, ale przekonałam się. pomimo jej wyglądu, który owszem- może odstraszać, jest w tym wszystkim bardzo, ale to bardzo prawdziwa. mega pasuję do tego serialu, właśnie przez to, że nie jest klasyczną pięknością, a "Skins" przoduje właśnie w pokazywaniu brzydoty, realiów angielskiego świata.

edyyttaa

no też za nią nie przepadam

maniajestfajna

brzydoty? to kwestia gustu, dla mnie jest właśnie najładniejsza z tej generacji, oprocz Grace i ma swój świetny styl :P

kaunit

http://i659.photobucket.com/albums/uu315/elle_ela/skins/F95FDFF8-4310-49DD-81E4- B4274DE5DF89_extra.jpg
wszystkie są ładne ;] franky której na zdjęciu nie ma także : ) w skins nie ma plastikowych aktorów ze szcztucznymi wybielonymi zębami i 5kg tapety : ) a wszyscy i tak nadal pozostają piękni

remedios1969

ona jest ładna... ale taka "duża" nie to, ze gruba, czy coś, ale duża, "ma grube kości" ;)

kaunit

według mnie, Liv jest śliczna w Skins ;)

edyyttaa

ja jej wręcz nienawidzę. Ma pretensje do całego świata, a to ona sama sobie stwarza problemy. -.-

Yuio21

a ja ja lubie

madzia07_2

ja też za nią nie przepadam

edyyttaa

Nom, wk*rwia na maxa, do tego to gruba świnia. Zresztą cała 3 generacja jest kiepska, ale spróbuję obejrzeć do końca.

edyyttaa

Raczej co on widzial w niej :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones