Lauren German

Lauren Christine German

8,3
9 943 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lauren German

Ona jest tak przepiękna, że aż mnie to wkurza! :D I czuję się jak ostatni cep, wgapiając się w nią w "Lucyferze" :( dobrze, że przynajmniej się nie ślinię. Przy okazji - świetna aktorka, jej zaczepki, docinki, wyśmiewanie, podpuszczanie i ogólnie relacja z Lucyferem - 10/10 :)

użytkownik usunięty
nofcknway

fajna też w chicago fire;]

nofcknway

A mnie tylko wkurza ):

buterfly

Moim zdaniem to ona była najsłabsza z całej obsady. Dosłownie brak emocji na twarzy. W dodatku grana przez nią postać nie była ani trochę ciekawa. Większość osób po prostu ocenia jej urodę. Inne aktorki grające w tym serialu dużo lepiej się spisały.

ChubakaCieLubi

Muszę się zgodzić że gra w ''Lucyferze'' bardzo słabiutko, niestety też mam wrażenie że jej twarz jest pozbawiona najmniejszych emocji ):

Chociażby do Lesley-Ann Brandt nie ma większego startu, która potrafi przyciągnąć swoją uwagę.

ChubakaCieLubi

Ona w 1 sezonie grała dobrze swoją rolę, przekazywała emocje i ogólnie jak dla mnie było spoko. Jednak z sezonu na sezon kompleksy się jej pogłębiły i robiła coraz więcej operacji na swojej twarzy... Aż zobaczyła twarz diabła pod koniec 3 sezonu i w miesiąc w Rzymie (dziewczyny nie róbcie sobie tam operacji plastycznych - ta kobieta jest żywym przykładem, że to nienajlepszy pomysł)... Cóż, a może po prostu była tak zestresowana tym, że jest zakochana w diable, że postarzała się o 10 lat w miesiąc? Chyba to jednak sprawa tego, że nastrzyknęła sobie botoksu do ust i naciągnęła skórę tak, że teraz już każda emocja wygląda tak samo, bo ona po prostu nie może zrobić ruchu twarzą.

Jedyną miną w jej repertuarze zostały lekko rozchylone usta.

Jojo_24

Ale wy głupoty piszecie i oczerniacie kogoś powinniscie się wstydzic.Nigdzie nie zostało to potwierdzone ale oczywiście wy wiecie najlepiej jakbyście byli idealni.Jedyna roznicą jaką zauwazyłem jest zmiana jej wyglądu np w piatym sezonie i to spowodowana utratą wagi, Ona straciła kilka kg na wadze widać to po sylwetce jak i zeszczuplała z twarzy porównując jej wygląd np w sezonie 3 .A co do ust zawsze miała duże usta a wy pierd,, ze botoks

nofcknway

A mnie się wydaje, że ma dziwną twarz. Może nie botoks, ale coś sobie zrobiła i to nie wygląda dobrze. Gra też średnio. Aż wcale nie chcę, żeby im wyszło z Lucyferem...

MadSweeney

Ona ma z 15 operacji na twarzy, bezpardonowo kontynuowane i nakładane na siebie, tak, że wygląda jak nieudany eksperyment.

Jojo_24

Użyję słowa sztuczna gra aktorska. Do Pani Renee Zellweger jej na szczęście jeszcze dużo brakuje w sensie ilości operacji.

MadSweeney

Widać ogromną różnicę między tym jak wyglądała w trzecim a w czwartym sezonie, niestety znacznie starzej i wygląda na to, że przeprowadziła jakiś nieudany eksperyment z ustami.

Ale wygląd to pikuś, za Chloe jako postacią niemal od początku nie przepadam, jest z jednej strony strasznie bezbarwna, a z drugiej tak ach jej dobra i wspaniała, że zęby bolą. Może przy innym aktorze nie rzucałoby się to tak bardzo w oczy, ale przy genialnym Lucyferze Toma Ellisa jej Chloe się po prostu nie sprawdza.

Chociaż fabuła trzech sezonów jednak w znaczącym stopniu oscylowała wokół jej relacji z Lucyferem, więc to, że w czwartym nagle zrobiono z niej praktycznie statystkę, było słabe. Nie wspominając o tym, że od samego początku czwartego sezonu całkowicie przerzuciła Lucyfera do friend zone, przez cały sezon nie było z jej strony żadnego romantycznego gestu, żadnego słowa (zresztą nawet jako przyjaciółka spisywała się wybitnie kiepsko), a wszystko to po to, żeby w ostatnim odcinku ni z tego ni z owego walnęła, że go kocha...
Czwarty sezon ogólnie był naprawdę niezły, ale to w jaki sposób scenarzyści poprowadzili relację dwójki głównych bohaterów... Cóż, zdecydowanie w tym akurat aspekcie nie błysnęli.

nofcknway

Owszem, jest bardzo atrakcyjna ale aktorką jest fatalną. Przypomina sfochowaną nastolatke. Psuje niemal każdą scene

AgA_Wes

znasz się jedynie chyba na przerzucaniu obornika widłami sory gościu ale pojęcia żadnego na temat aktorstwa

andrew5555

No rozbawiłeś mnie do łez :) :) Miłego wieczoru

nofcknway

Serio? Dla mnie w Lucyferze jest najsłabszą postacią. Obejrzałam 2 sezony i ze wszystkich kobiet grających więcej niż epizod, ona wypada najsłabiej i najbardziej nijako. Z wyglądem też nie lepiej, jakby była wiecznie chora i zmęczona. Włosy ma matowe i tandetnie zrobione pasemka, przez co często wyglądają niechlujnie. No ale ten wygląd, to już bardziej kwestia jakiejś beznadziejnej charakteryzacji, bo ma warunki, aby wyglądać naprawdę dobrze

i_Xa

Wygląd wyglądem choć faktycznie od 4 sezonu wygląda dużo gorzej a inni aktorzy sie w tym czasie nie zmienili.
Najgorsze jest to że gra coraz gorzej, bezbarwnie, jakby była juz znudzona serialem i swoją postacią.
O ile w pierwszych sezonach jakąs chemia miedzy nią a Luckiem była o tyle w tych ostatnich to całe ich uczucie jest tak naciągane i sztuczne, ze aż zęby bolą.

nofcknway

Lauren German fantastycznie się sprawdza w roli detektyw Chloe gdyby nie ona ten serial nie miał by polotu.Razem z Tomem Ellisem tworzą zgrany duet i ta doskonała relacja z pozostała obsadą, Jest tego mnóstwo w sieci wystarczy wpisać kulisy serialu można się naprawdę pośmiać. Serial według mnie najlepszy ze wszystkich sezon 5b zapowiada się świetnie widziałem zwiastun. Na szczęście pogłoski o odejściu z obsady Lauren German okazały się fikcją bo aktorka jest już na planach zdjęciowych 6 sezonu .Burzę w sieci wywołały słowa Leslie Ann Brandt o rzekomej śmierci jednej z głównych bohaterek w sezonie 5 b, które okażą się niestety prawdą ale nie będę zdradzał nazwiska aktorki ups [wymknęło mi się] której nie ujrzymy w ostatnim niestety sezonie 6.Emisja nie prędzej jak początek 2022r A tymczasem czekamy na sezon 5b oj będzię się działo najlepszy sezon

nofcknway

Zgadzam sie z tym ze jest sliczna ale to jej nie jedyny atut,jest jedyna postacia w tym serialu ktora nie irytuje,w kazdym odcinku gra siebie i zawsze jestem za nia,co innego z Luckiem,ma swietne momenty,ale i tez te gdy irytuje do bolu,to samo Maize,choc mniej i takie wpadki postaci maja Amenadiel,czy Linda i Ella.Cloe gra swoja role perfekcyjnie,opanowana i stonowana do bolu az do 5-16 gdy stracila dwa anioly z demonicznych naboi i pozniej wsciekla zlala Michala,to dopiero bylo piekne i pokazalo Cloe w innym obrazie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones