Lauren Ambrose

Lauren Anne D'Ambruoso

7,8
1 441 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lauren Ambrose

Brzydka? Widzę że znacie się na urodzie! Ładniejsza i naturalniejsza niż te wszystkie blond lalunie z białym usmiechem!
a tak już w ogóle to noc jest ładniejsza od dnia.

Messalina

Absolutnie tak. jestem po 1 sezonie ,,Six feet", i może tam nie robi aż tak wielkiego wrażenia, lecz wystarczy przejrzeć parę fot i wszystko jasne - zjawiskowa piękność

Messalina

Tez uwazam, ze jest sliczna! Chcialabym tak wygladac jak ona, i kolor wlosow super - zakladam ze to naturalny rudy (?).

Messalina

Hipnotyzuje urodą.

Messalina

zawsze się znajdą ludzie, którzy będą narzekać i wyzywać od brzydali :P Powiem tak: moim zdaniem ma coś w sobie, są aktorki ładniejsze, są brzydsze. Gdyby wszystkie były klasycznymi pięknościami to by było bardzo nudno a my byśmy nabawiali się tylko jeszcze większych kompleksów ;)

Messalina

A ja widzę, że nie wiesz co piszesz. Nie ma czegoś takiego jak "znać się na urodzie" To kwestia gustu, jednemu się podoba, a drugiemu nie i tyle w tym temacie. O gustach się nie dyskutuje.

djbasstronic

O wszystkim można dyskutować w zasadzie. Piękno można umieć dostrzegać bądź nie.

Messalina

Co za idiotyczna odpowiedź. Piękno to pojęcie względne. Faktycznie nie masz pojęcia co piszesz - wypisujesz same bzdury. "O wszystkim można dyskutować w zasadzie" już nawet nie komentując składni tego zdania - możliwe, ale nie zawsze można dyskutować mądrze i z sensem.

aaron_

Sam jesteś względny i Twoje rozumowanie również. Tak jak pitolenie, że każdy ma swój smak i gust. A coś jest po prostu dobre, albo nie i tylko ci co się na tym nie znają będą się tłumaczyć tym, że każdy ma swój smak itp...nie zaszczycaj mnie nawet takimi odpowiedziami, bo już mi się mocno przejadły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones