Laura Prepon

Laura Helene Prepon

7,8
5 902 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Prepon

W pierwszy sezonie That 70s Show mogę śmiało powiedzieć, że choć jej postać bardzo mnie
irytowała, była śliczna. Do twarzy jej było z tymi naturalnymi, rudymi włosami. Kiedy zaczęła
zmieniać fryzurę, tj. najpierw trochę podcięła,włosy a potem przefarbowała, po prostu zaczęła
wyglądać coraz gorzej. Myślałam, że po tej roli w filmie do którego miała być blondynką wróci do
rudego, ale nie. Ostatnio na tumblrze zobaczyłam to zdjęcie
http://ccensations.tumblr.com/image/48148866430 trzeba przyznać, że beznadziejna
"metamorfoza" :P

BWaldorf

ona jest naturalną brunetką, więc to co masz tu na tumblr, to jest najbardziej zbliżony kolor do jej naturalnych.
Jednak jak jest napisane na imdb woli blond.

ayla123

naprawdę? wyglądała strasznie naturalnie w rudych, ,yślałam, że to jej naturalny kolor :O. wg mnie powinna wrócić do tego rudego, przynajmniej wyglądała tak świeżo..

BWaldorf

a i skoro narzekasz na jej wygląd w czarnych włosach, powinnaś ją zobaczyć w 'Orange is the new black' do którego to zapewne się przefarbowała.

the_cranberries

Moim zdaniem w OITNB w czarnych włosach (i w okularach!) wygląda zachwycająco. Sam serial też jest, według mnie, całkiem dobry.

Kosma50

w OITNB wygląda chyba najlepiej niż kiedykolwiek w tv, bynajmniej dla mnie. aż pociąga, no i te okulary...

the_cranberries

ale ten jej głos w OITNB jej bardzo odrzucający : o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones