Laura Prepon

Laura Helene Prepon

7,8
5 902 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Prepon

nie rozumiem jak można mieć tyle pieniędzy i mięć tak krzywe zęby.

navaja

Nie każdy jest tak próżny jak ty.Widząc Laure Prepon,myślisz tylko ile ona ma pieniędzy i co powinna za nie zrobić.Nie baw się w domorosłego stomatologa.Napij się kakao i przytul misia.

llama777

yyy to jest aktorka, ona zarabia między innymi twarzą i wizerunkiem... ale spoko. no i dzięki za rady, ale nie trawię laktozy więc kakao odpada :(

navaja

Weź Lacto Control :D

llama777

Może ona nie chce kakao tylko w kakao.

navaja

Jak można być takim tępym? To, że ma pieniądze nie znaczy, że musi wydawać je wygląd. Może niektórzy wolą dawać na cele charytatywne?
Co mają zęby do jej wizerunku? I z nimi jest świetną i piękną aktorką, a jak masz z tym problem to nie patrz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
navaja

o czym wy wogole piszecie

navaja

Nie trzeba być pięknym, by być świetnym aktorem. Przykład: Steve Buscemi. :)

navaja

nie każda aktorka to zadufana w sobie osoba. Ma pieniądze i wcale nie musi ich wydawac na wygląd ANI NA CELE CHARYTATYWNE. Zresztą nie rozumiem co ta ironia właściwie miała znaczyc? Dlaczego wy zwracacie uwagę na wygląd, pieniądze i charakter, który sami jej tworzycie? To jest aktorka do jasnej. Takie osoby ceni się za role i ich wykonanie, a nie jej wydatki, kreowany przez ludzi "charakter" czy do jasnej wygląd. Kontrargumentem na Twoją krytykę jej uzębienia jest fakt, że była modelką. Modelki nie dostają tej pracy za nic słonko ;). Miłego życia.

Gonaa

Od razu ludzie muszą wyjeżdżać z tymi celami charytatywnymi... oddawanie pieniędzy w sumie w czarną dziurę, bo można dawać i dawać, a póki system i mentalność ludzi się nie zmieni i tak będzie bieda. A to, że aktor bądź aktorka, nie wydają na swój wygląd nie znaczy od razu, że wszystko oddają fundacją. A mam nie patrzeć? To po co gra w filmach jak mamy na nią nie patrzeć? Zamykać oczy przy jej scenach? Dla mnie to nawet nie jest kwestia zębów. Nie mogę znieść całej jej mimiki i gry jak drewno.

navaja

Powiedz to Stevowi Buscemiemu :D

navaja

Patrz na siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones