Laura Prepon

Laura Helene Prepon

7,8
5 899 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Prepon

W Orange Is The New Black kompletnie nie mogłam oderwać od niej wzroku.. Nie mam pojęcia dlaczego, bo to nie mój typ, ale ona jest tam taka hipnotyzująca i pociągająca. I ten głos.
Mogłabym z taką się zamknąć :P

Nitisara29

W pełni popieram. Nie wiem dlaczego, ale jej uroda w czarnych włosach i tych okularach jest powalająca. Niezwykle seksowna nawet w tych śmiesznych więziennych ciuchach:)

Nitisara29

Oj dokładnie. Ma w sobie coś takiego, co przyciąga jak magnes. xd

Nitisara29

dokładnie;)
nie mogę się doczekać 3 sezonu...

Nitisara29

Myślałam, że tylko ja mam takie odczucia :D Jest po prostu ociekająca seksapilem, na tyle, że po kilka razy oglądam sceny z nią. Jest genialna! I ten głos... No i fajny image jej dali - ciemne włosy, okularki... Extra :) W takim przypadkach jak ten, jestem w 80% hetero, a 20% oddaję się jej :D

monkate

Piękna z niej kobieta, ma niesamowity głos, te okulary i ciemne włosy... uwielbiam.

Nitisara29

Mi o serialu powiedziala koleżanka. Poleciła i zachwycała się strasznie Alex i pokazała mi jakieś zdjęcie, a ja zastanawialam sie "czym sie ona do choolery tak jara?". Przestałam sie zastanawiać, jak zaczęłam oglądać. Wystarczył mi początek serialu a wpadlam po uszy! Laura jako Alex jest po prostu rewelacyjna. Mam słabość do wysokich, ciemnowlosych okularnic (ale właśnie w okularach tego typu). Odważna, charakterna kobieta z pazurem, z cholernie, cholernie seksownym głosem... Czekalam jak dziecko aż pojawi sie znowu na ekranie i podnosząc brew spyta "are you kidding me?".
Piękna kobieta idealnie pasująca do powierzonej roli.
Dziś skończyłam 3 sezon i juz nogami przebieram z nadzieją, ze wiosna przyjdzie szybciej :D
Mogę na nią patrzeć i patrzeć!!! :D

Angellika1512

Ja również nie mogę się napatrzeć na Alex! Na szczęście mam ku temu sporo okazji, bo dopiero skończyłam oglądać 3 sezon

Nitisara29

Kurcze, miło wiedzieć, że nie jestem w tym osamotniona (wszystkie komentarze powyżej mogłabym napisać ja) :) Nie potrafię się na nią napatrzeć w roli Alex, a dodam, że jestem hetero. I ma seksowny głos, a to spostrzeżenie z mojej strony trochę mnie dziwi, bo pamiętam jak BARDZO mnie denerwowała w HIMYM (zagrała dziewczynę Teda) właśnie przez ten głos, chciałam żeby jak najszybciej zniknęła z serialu ;) Już nie wspominając o tym, że super wykreowała swoją postać (ona, Red i Nicky są absolutnie fantastyczne)

NiepoprawnaMarzycielka

Aktorka jest w ciąży.. Ciekawe, jak to wpłynie na jej postać w Orange...

Nitisara29

O kurka myślałam, że tylko ja jestem taka walnięta że lubie sobie pooglądać sceny z nią jeszcze raz, ale dobrze ze nie jestem sama w tym klubie. ;)

Nitisara29

Nie wiem co w niej mozna widziec, wszystko w niej jej paskudne.
Takie mocne 3/10 .

użytkownik usunięty
Nitisara29

Zgadzam się. Jest świetna jako Alex Vause. I szczerze powiem wam,że jej bohaterka jest lepsza, moim zdaniem, niż Piper, która mnie irytuje często z tym swoim poukładanym światem i tą swoją filozofią... #TEAMALEX ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones