Lara Pulver

7,8
4 206 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lara Pulver

Na temat zdolności aktorskich Lary Pulver nie będę sie wypowiadać, bo widziałam ją tylko w Czystej Krwi, zaś Robin Hooda przestałam oglądać po śmierci Marion.

Jednak bardzo mi Lara Pulver przypomina młodszą Sigourney Weaver - ten sam typ urody i bardzo podobne rysy twarzy :P

Ashura

Ja ją znam tylko z Sherlocka i tam strasznie kojarzyła mi się z Evą Green.

michal_61

Miałem podobne skojarzenie. I jak na nią patrzyłem w Underworldzie, to to wrażenie jeszcze się pogłębiło. Mogłyby być siostrami niemalże. Cudowna. Szkoda, że wcześniej nie wypłynęła. Kolejna obiecująca aktorka z Wysp.

Denny_Crane

Oglądam Sherlocka, pojawia się Adler i migiem na filmweb, żeby sprawdzić jak mogłam przegapić Evę Green w serialu xD Jak dla mnie są mega podobne, nie tylko z wyglądu ale i ze sposobu mówienia, zachowania. Chciałabym je zobaczyć razem w jednym filmie :D

Ashura

Dla mnie wyglada jak Jodie Foster

razielospl

Takie było moje pierwsze skojarzenie jak zobaczyłam ja w Alieniście :)

razielospl

w Electric Dreams wyglada jak Jodie Foster

Ashura

dokładnie,myślałam,że to Sigourney odmłodzona komputerowo :P

Ashura

Dla mnie to jest dziecko Jodie Foster i Tildy Swinton ;)

Ashura

Mi złą bliźniaczkę Jodie Foster xD

Ashura

Też mam takie wrażenie - Zawłaszcza w Sherlocku szkoda że nie zatrudniono jej do roli Daniels w Obcym Przymierzu - Uważam że aktorka która wybrali była miałka nie oddawał praktycznie żadnych emocji, a mam wrażenie że mocno wzorowali się na postaci wcześniej granej właśnie przez Sigourney Weaver .

Ashura

Moim zdaniem jest indentyczna z Karen Allen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones