Lara Flynn Boyle

7,7
4 778 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lara Flynn Boyle

napompowanym manekinem, mutantem mogącym grać w horrorach bez charakteryzacji. Oj niektórzy nie mogą pogodzić się z przemijającym pięknem.

Pseudoautochton

http://www.youngeryou.com.au/wp-content/uploads/2010/12/Lara-Flynn-Boyle-2010.jp g
To straszne co ze sobą zrobiła ! Usta napompowane do granic możliwości, opuchnięta twarz... moim zdaniem wygląda jak zdesperowana 60-cio latka

MikeyS

to chyba jeszcze lepsze
http://forum.purseblog.com/celebrity-news-and-gossip/omg-what-happened-to-lara-f lynn-boyle-272036.html

moja opinia jest, że tak jak z wódką można pić ale z umiarem
ona przekroczyła umiar w plastyce albo była u chińskiego kucharza zamiast u Polskiego chirurga plastycznego :D

Pseudoautochton

ale to przecież było 20 lat temu. przecież to szmat czasu. jak mialem 20 lat też wyglądałem inaczej, jak będę miał 40 niewiele zostanie z tego dwudziestolatka.

profix

Zgadzam się, ale popatrz na twarze innych aktorów z Twin Peaks - widać podobienstwo mimo upływu czasu. A ona? Ani odrobiny młodziutkiej "Donny"... :O

paciepna

czas dla kobiet jest mniej łaskawy, szybciej się starzeją. poza tym nie wiemy na ile inne gwiazdy inwestowały w chirurgów, a na ile Lara. przytyło jej sie jak każdemu z wiekiem, stąd niektóre zmiany, wcale nie musiała przejść więcej operacji niz inni (aczkolwiek sa one widoczne). A z drugiej strony, patrzenie na zdjęcia? wiesz które teraz są "prawdziwe"?. Są pisma co upiększają obrazki, żeby pokazać starą gwiazdę bez zmarszczek. A sa takie co deformują, aby sprzedać w brukowcu wizerunek "zeszmaconej", aktorki. Podejrzewam, że jakbyśmy zobaczyli Lare, Sherlin i Madchen twarzą w twarz, moglibyśmy ocenić stan faktyczny. A że jest to raczej niemożliwe, możemy sobie gdybać i krytykować. A z resztą, wyglancowane twarze 27 latek w tv wyglądają pięknie. Jak sie popatrzy z bliska to zmarszczki wystają nawet spod 1 cm tapery.

profix

No właśnie, nie mogę ich inaczej zobaczyć niż na zdjęciach dostępnych w internecie, ewentualnie mogłabym zobaczyć jakiś film z ich udziałem z ubiegłych lat. Ale nawet porównując takie, np. zdjęcie Lary z 2009 roku - nadal te same rysy twarzy, poznałam, że grała Donnę, a w porównaniu do tutaj wrzuconego czy innych dostępnych- zmiana o 180 stopni. Nawet jeżeli inne gwiazdy również inwestowały w operacje plastyczne, zrobiły to raczej z udanym skutkiem, w przeciwieństwie do Lary. Ale zgadzam się, zobaczyć wszystkich bez makijażu, bez photoshopa - to by było coś! ;)

paciepna

Swego czasu jak chodziłem na dyskotekę zaliczać kobiety na imprezie pięknie zrobione,
a ze zmytym makijażem bez tapety i niewyspane już gorzej wyglądają.
Także nawet 18-30 letnie kobiety inaczej wyglądają zrobione, a inaczej naturalnie.
A co dopiero 50-latki :) Kobiety powiedzmy od 40-stki nie mają lekko.
Bardziej tracą na atrakcyjności, bo u kobiet uroda to główny atut.
U mężczyzn Sława/władza > przebojowy charakter, cechy męskie i dobra bajera >
Kasa > a dopiero gdzieś na czwartym miejscu wygląd, z tym, że trzeba pamiętać o prezencji, mowie ciała, dobrej energii, zadbanym ubraniu itd

Pseudoautochton

Uuuuhhhuhu ale namajstrowała przy tej swojej gębie. Kaszalot nieprzeciętny.

Pseudoautochton

Szkoda kobiety. W serialu Lyncha prezentowała się wspaniale. Miała w sobie to coś. Wiadomo, że czas nie stoi w miejscu i pewnie ciężko było jej się pogodzić z jego upływem, ale jednak przesadziła.

Pseudoautochton

tak tak zgadzam sie ale pisze sie twin peaks

Pseudoautochton

jezu.. po jakiego grzyba robią sobie te wielkie usta, wczesniej jakos żyły z mniejszymi i ładnie wyglądały.. juz nie mówie, że wyglada to sztucznie, ale gdyby chociaz estetytcznie.. oszpecaja się za własne pieniądze i to niemałe.

Pseudoautochton

dokładnie po jednym z artykułów jestem w szoku ! http://kobieta.onet.pl/zycie-gwiazd/z-twarza-lary-flynn-boyle-jest-coraz-gorzej/ j7n85

Pseudoautochton

tragedia niegdyś naprawdę ponętna kobieta a teraz jakiś totalny freekshow nadaje się do galerii dziwadeł

Pseudoautochton

Te, a może wstawicie wszyscy własne zdjęcia, zamiast avatarów? Pewnie będzie kupa śmiechu.

Pseudoautochton

to smutne , kiedy wydawao by sie najbardziej interesująca kobieta z serialu ,okazuje sie byc totalną kretynką

Pseudoautochton

https://kp.ru/share/i/12/9669509/wr-720.sh-18.jpg

Jeszcze gdyby brała udział w wypadku samochodowym z cysterną, albo była ofiarą ataku kwasiarza, to można by śmiało powiedzieć, że się nieźle trzyma i całkiem dobrze wygląda, lecz tak... to zwykła masakra jakaś!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones