Lana Parrilla

Lana Maria Parilla

8,9
3 169 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lana Parrilla

Jest po prostu genialna jako Zła Królowa/Regina.

sylvia_fw

nie wyobrażam sobie lepszej osoby do tej roli :)

sylvia_fw

Zgadzam się... Wiem, że to nie jest całkiem normalne ale w tej bajce to Zła Królowa jest tą, której kibicuje... :D
No i jest piękna... :)))

AIRmin

Hahah ja prawie zawsze kibicuje złym bohaterom w bajkach czy filmach itd xd Bo są dużo bardziej ciekawi od takich zwykłych, dobrych postaci. Akurat w oryginalnej baśni [Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków] to w sumie Śnieżce powinno się kibicować bo była niewinna [ja i tak wolę Złą Królową :P ] to w OUAT jest to w inny sposób ukazane, gdzie Królowa Regina właśnie przez Śnieżkę straciła swego ukochanego, dlatego tym bardziej kibicuję Królowej;DDD <3 ^^ :3

sylvia_fw

Dla niej był bym złym królem ;-). Śliczna

kkk_70

A ona tobie jak swojemu ojcu wyrwałaby serce :D
Długo byś tym królem nie pozostał hahahaha

sylvia_fw

"Hottest Evil Queen".

sylvia_fw

Zgadzam się! Jest boska w tej roli <3 <3

damned759

Po prostu NISZCZY! Przyćmiewa swoim blaskiem praktycznie wszystkich członków obsady, i chodź z początku to GOLD wydawał być się perełką OUAT, to jednak wielowymiarowa REGINA uważana jest przez moją osobę za najlepszą postać serialu.
Z początku wydawała się być bezbarwna, jednak w miarę rozwoju akcji można odkrywać coraz to nowsze "podwójne" dna tej postaci.

damned759

Zły bohater czy bohaterka nie może być Boska, najpierw naucz się pojęć i później je przedstawiaj.
Boska może być osoba o szczerym sercu, i dobrych intencjach, a nie morderczyni itp.

baraqs

No to dowaliles ... skoro slowo "boskie" pochodzi od slowa Bóg to jak najbardziej Regina jako zla bohateka moze byc boska ...

baraqs

Nie ośmieszaj się, od kiedy to bóg musi mieć szczere serce czy dobre intencje?

baraqs

Hahaha dobrze się czujesz ?

sylvia_fw

Taka mogłaby na mnie rzucić zły urok :D

użytkownik usunięty
sylvia_fw

Charlize Theron zagrała złą królową o wiele lepiej i bardziej charyzmatycznie co do Lanay nie pasuje mi jej blizna na górnej wardze a królowa nie posiadała żadnej skazy.

Theron też ma dwie małe blizny na czole....

Przy lasce, która grała główna kobiecą postać w Twilight to każdy zagrał by to "o wiele lepiej i bardziej charyzmatycznie". Nawet pani Basia z klatki C, bez dyplomu aktorskiego.

sylvia_fw

Lana jest OUAT. I Rob Carlyle. Mam dreszcze, gdy ich widze. :D

sylvia_fw

Jest to moja ulubiona postać w Once upon a time. Ona jest cudowna. Ta jej uroda przyćmiewa wszystkich innych :D Jest cudowną Królową ;DD Należycie do Evil Regal? Ja tak ;))

AktorkaDD

Ja też :D

sylvia_fw

Jak by na to nie patrzeć, Regina ma rację: to ona jest Królową, a Śnieżka się do niej nie umywa. I nie mówię tego dlatego, że Śnieżki nie lubię, tylko w porównaniu z Reginą zupełnie się do rządzenia nie nadaje.

sylvia_fw

Zgadzam się jest super:D Nie dość, że bardzo ładna, to jeszcze ma charakterek i świetnie gra:) Wcieliła się perfekcyjnie w swoją rolę i myślę, że lepiej nie mogli wybrać.:) Za to Śnieżką jestem baaardzo zawiedziona:/

sylvia_fw

Czy ona grała tam również Ursulę (tej od Ariel)? Kiedy wynurzyła się z morza, mogłabym przysiąc, że widziałam właśnie ją.

EDIT!

Dobra, nie było pytania, bo już wiem, kogo naprawdę wtedy widziałam. Wyjaśniło się :)

sylvia_fw

To moja ulubiona postać w serialu. Jako Zła królowa/Regina jest po prostu przecudna. ;)

sylvia_fw

Zgadzam się w 100% :D.
Regina to moja ukochana postać z tego serialu :) I nie wyobrażam sobie nikogo innego do jej roli :)

karola1110

Zgadzam się moja też ;)

Ashganka

Nie jest do końca zła, nie można tak nazwać kobiety która sama zapewniła dom nad głową chłopcu i jeszcze jest burmistrzem. Jest ciekawą postacią.

sylvia_fw

piękne profilowe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones