Lana Del Rey

Elizabeth Woolridge Grant

9,4
148 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lana Del Rey


Jej piosenki są magiczne i bardzo mnie poruszają. Ma nietypowy, piękny głos i ciekawy styl. Na żywo wypada słabiej ale i tak ją uwielbiam. Podobno sama pisze te wszystkie piosenki i tym bardziej ukłon dla Lany. Fajnie jakby zagrała w jakimś filmie w stylu retro.

IKnowWhatYouAre

Dokładnie, jej piosenki są bardzo poruszające, piękne i do tego te klimaty w jej teledyskach a szczególnie w teledysku do piosenki " Ride" pustynia, harley, tequila + papieros ;D

Robaczek_12

Zgadzam się z Tobą. Jest niesamowicie utalentowana :D W sumie nie przeszkadzają mi jej występy na żywo, bo wiadomo, że się nie zaśpiewa tak dokładnie jak na teledysku i w ogóle. Klimat retro w jej piosenkach jest niesamowity :)

SweetArtist

Na żywo śpiewa dosyć dobrze, ale wiadomo mało jest piosenkarzy, piosenkarek które dobrze śpiewają na koncertach, jedynie ci starej daty umieją śpiewać tak jak w piosenkach a nawet lepiej :)

Robaczek_12

No racja. Teraz to pełno tych efektów dźwiękowych dają w teledyskach i trudniej jest zaśpiewać taki kawałek na żywo :)

SweetArtist

Te przeróbki, to tamto :)

IKnowWhatYouAre

Właśnie ją odkryłem, coś pięknego :)

IKnowWhatYouAre

też tak uważam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones