Lana Del Rey

Elizabeth Woolridge Grant

9,4
148 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lana Del Rey

Za piosenkę do Great Gatsby "Young and Beautiful". Co myślicie na ten temat ?

xolina

jak dla mnie spoko ale jeżeli chodzi o muzykę z filmu "great gatsby " na oscara bardziej zasłużyła Florence and the Machine z piosenkę "Over the Love"

Alex1999

A w życiu... Young and Beautiful dużo lepsza. Ma niepowtarzalny klimat, piękne słowa i szlachetny, spokojny głos Lany.

xolina

Pewnie Oskara nie dostanie, a szkoda bo ta piosenka jest magiczna :>
Dzisiaj nawet ukazało się do niej oficjalne wideo.

Alex1999

"Over the Love" piękna

xolina

Zgadzam się.Oby dostała oskara.

98wercia

Czemu nie, skoro Adele otrzymała Oscara za piosenkę, której nie potrafiła na żywo wykonać to dlaczego nie przyznać nagrody Lanie, która na żywo śpiewa całkiem nieźle.

madz20

Kiedy Adele nie mogła tego wykonać na żywo? Ona właśnie ma świetny warsztat wokalny... Jesteś nie obiektywna. Lubię Lanę, ale przyznać trzeba, że nie ma wyćwiczonego głosu. Ostatnio się poprawiła, ale Adele na pewno nie śpiewa gorzej :O Ludu mój ludu! Moim zdaniem najlepsza piosenka z filmu ,,Great Gatsby'' to ,,back to black'' beyonce i andre. Druga najlepsza to ta piosenka White'a. Motyw young&beautiful był nadużywany. Świetna piosenka, ale za dużo grana.

Katy008

A dlaczego jestem nieobiektywna? Na czym ten brak obiektywizmu ma polegać i gdzie są jego źródła?
To, że krytykuję Adele ma o tym świadczyć?
Katy008, przypomnij sobie tegoroczną galę wręczenia Oscarów i znajdziesz odpowiedź na postawione pytanie - Adele wystąpiła fatalnie, stres nie tłumaczy tak złego występu...
To, że Adele osiągnęła komercyjny sukces nie odbiera mi prawa wyrażenia swojego poglądu na temat jej występów na żywo, które do genialnych nie należą.

madz20

Może podaj mi link do tego występu Adele, bo ja znalazłam jeden, na którym śpiewała dobrze. Nie lubię Adele, jest nie w moim typie, Lanę uwielbiam, ale chciałam być ,,obiektywna''. Myślę, że podstawą do takiej oceny Twojej wypowiedzi jest właśnie brak słabego występu Adele (widziałam tylko taki, na którym zaśpiewała niczym z playbacku).

Katy008

Katy008, wybacz ale nie dysponuje nadmiarem wolnego czasu by wyszukiwać linki dla Ciebie.
Nie chce mi się wierzyć byś nie pamiętała całej sprawy ze złym występem Adele na gali, bo była
ona bardzo głośno komentowana i dyskutowana przez kilka tygodni.
Ja nie należę ani do fanów ani do przeciwników Adele - jest mi ona totalnie obojętna, dlatego mój obiektywizm jest niepodważalny.
Zważ, że podstawą oceny nie może być coś czego niema :-/ stąd Twoje ostatnie zdanie wydaje mi się totalnie absurdalne.

madz20

Super, dzięki za uwagę. Przepraszam, że zmarnowałam Twój niezwykle cenny czas :* Tak, jesteś obiektywna, racja. Nauczyłaś mnie tak wiele o ocenianiu innych ludzi, ale także o tym, że perfekcyjne wykonanie własnej piosenki jest tak na prawdę beznadziejne. Cudownie. Jestem teraz lepszym człowiekiem. Dzięki, o Nieomylna. Może chodziło Ci o wykonanie Tatiany Okupnik? Tutaj zgodzę się - żałosne. Koniec końców - jesteś boska i masz rację. Pozdrawiam ;*

Katy008

Jakaś Ty dziecinna i małostkowa.
Faktycznie, każdemu kto ma odmienne zdanie niż Ty należy się kpina.
Brawo, za postawę! Wróć do czytania Brawo skoro nie stać Cię na dojrzałą polemikę.
Wybacz, ale mimo, iż nie jestem miłośniczką współczesnego popu
potrafię odróżnić Okupnik od Adele.

madz20

Nie wiem, kto tu kpi. Nie można już pochwalić innych za ich zbawczy wpływ na środowisko? Doceniam Twoje poświęcenie. Próbujesz wytłumaczyć mi, gdzie popełniam błędy. Niestety nie mogę wrócić do Bravo, bo teraz nie mam tyle pieniędzy, żeby trwonić je w taką cienką gazetkę. Muszę oszczędzać na prąd, który zużywam pisząc z Tobą. Dzięki Twoim wypowiedziom wiem, że jestem infantylna. Zawsze byłam, ale widzę, że to coś złego. Nie chcę dalej ciągnąć tematu Adele, bo I don't care, ale co tam. Mój prąd został zużyty bezpowrotnie :(

Katy008

Marna ironia nigdy się nie obroni...
Skończ się upadlać, bo aż żal czytać.

xolina

OBY! To najlepsza piosenka w tym roku.

xolina

liczę na to :)

xolina

A mnie się wydaje, że Lana i Akademia się nie polubią :)

xolina

mam nadzieję, że Lana dostanie Oscara. motyw "Over the Love" Florence trwał zaledwie kilka sekund, a "Young and Beautiful" powtarzalo się praktycznie przez cały fim.

fakju_bicz

Young & Beautiful to chyba najpiękniejsza piosenka o miłości! Nie wyobrażam sobie, że mógłby ją wykonać ktoś inny niż Lana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones