Lady Gaga

Stefani Joanne Angelina Germanotta

8,5
23 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lady Gaga

Widzę że tutaj są już takie tematy że Lady Gaga jest w Illuminati i to prawda jest pokazuje ich gesty ( symbole ) w swoich teledyskach i zdjęcia w google grafika mówią same za siebie te ręce złożone w gest piramidy to znak ich bractwa tak samo oko jedno zakryte ręką to ich znak jest .Co dalej wiele gwiazd muzyki rozrywkowej należy do Illuminatów jak Eminem ,Rihanna, Jay-z i jego żona Byonce czy Justin Bieber lub aktorka Emma Watson nawet sam Walt Disney był illuminatą .Co to znaczy że podpisali pakt z diabłem i oddali mu duszę .Lady Gaga pokazuje tak samo jak Rihanna czy Bieber w swoich teledyskach gesty loży masońskiej i jest na ich usługach oni powiedzą nagraj taki kawałek a ona musi się słuchać inaczej ją zniszczą tak jak zrobili z Michaelem Jacksonem który również był w Illuminati i się podjął z nimi walki i jak się to skończyło dobrze wiecie .Tak więc masoni ( illuminaci ) rządzą przemysłem muzycznym i filmowym ale to tylko część ich spisków i tego do czego dążą .Mają swoich podwładnych którzy są na ich usługach czyli taka Lady Gaga która musi śpiewać o tym co jej każą w swoich piosenkach .Taka prawda jest że to osoba oddana szatanowi a jej koleżanka z branży Rihanna to nawet jest nazwana królową Illuminati ? Dlaczego bo wiele symboliki ich gestów jest ukrytych w jej teledyskach .Walt disney autor wielu słynnych bajek dzieciństwa naszego był też masonem i miał ukryte treści podprogowe w swoich bajkach .Ale powrócę do świata muzyki i Lady Gagi .Słuchając jej tekstów poddajemy się systemowi prania mózgu jaki serwują nam Illuminaci poprzez przekaz wielkich artystów jak Lady Gaga ,Eminem , Jay-z i Byonce czy aktorów typu Emma Watson .

A ja też mogę zostać iluminatem?

użytkownik usunięty
nikike

Do tych Illuminatów należą ( wchodzą w skład ) najbogatsze rody światowe jak Rockefellerowie czy Kennedy Rusweltowie .A takie piosenkarki jak Lady Gaga są tylko ich podwładnymi i robią to co oni każą .Ludzie nie wiedzą nawet jak ci masoni mają władzę wielką w świecie muzyki czy filmu oni rządzą nawet Watykanem i mają swoich ludzi w Fbi i to oni są winni krachów na giełdach bankowych .Wiele osób sławnych zginęło przez nich właśnie .Przykłady mogę podać : Marlyn Moonroee, Elvis Presley , Michael Jackson , Prezydent Keneddy , Georg Washington , 2 pac Shakur , Brandon Lee i Bruce Lee ,Księżna Diana , dla przykładu Papież Benedykt też abdykował przez Illuminatów mających swoje chody w Watykanie .Poprzednik Jana pawła 2 też został otruty po 33 dniach pontyfikatu przez Illuminatów .Niezła organizacja manipulują nawet prezydentem Usa Barackiem Obamą a wcześniej Georgiem Bushem i Billem Clintonem ,podobno byli oni poddawani programowi prania mózgu i na wizji jak mówili coś to nie zdawali sobie sprawy z tego co mówią przed kamerami nawet bo byli jak w transie hipnotycznym .Co dalej Illuminaci zniszczą każdego kto się od nich chce uwolnić tak było z Michaelem Jacksonem oni go zniszczyli bo się chciał od nich uwolnić i zaczął niszczyć nawet w jednym ze swoich teledysków ich symbole .Wtedy zrobili z niego pedofila w mediach .A jest video na you tubie jak Michael właśnie ostrzega przed Illuminati i mówi że to oni tak go zniszczyli w mediach i że manipulują książkami od historii .Nawet podobno oni wynajeli te rody masońskie Adolfa Hitlera żeby rozpoczął ( rozpętał ) 2 wojnę światową i on był na usługach tych bogatych rodów które nim kierowały jak marionetką.

Podobno stali też za zamachami na World Trade Center, a także wywołali tsunami Oceanie Indyjskim w 2004 roku.
Ostatnio wyszła na jaw szokująca prawda, że do Illuminati należy Wardęga. O wszystkim jest mowa w tym filmie-
https://www.youtube.com/watch?v=NZiH_JUbxfo.
Na razie trwają ustalenia czy do Illuminati nie należy też Chica.

użytkownik usunięty
matador12

Podobno z polskich wykonawców należy do Illuminatów Doda i ten cały jej narzeczony z Behemota nergal ;) Ale też inni pokazują te znaki .Jak już taka osoba jak Dorota Rabczewska wie co to illuminati i pokazuje ich symbole xd z raperów ten cały Tede ( jacek graniecki) jest w Illuminati chociaż mówi że nie jest w tej organizacji i kręci z tego polewkę ,nawet się śmiał i robił jakieś nagrania na you tubie z ludzi którzy twierdzą że jest Illuminatem i coś wymyślił sobie jakieś fikcyjne konto i filmik że Tede jest Illuminatem ;) to jest dopiero aktor z Tedego sam o sobie wymyślić filmik że jest illuminatem a potem kręcić z tego bekę że wrobił ludzi i że się z nich tylko nabijał że oni w to uwierzą i będą mieli to za prawdziwy filmik . Nergalowi się nie dziwię jak pokazuje szatańskie motywy bo to satanista jest i śpiewa o tym .

Czy Chester Bennington I Chris Cornell tez z tego powodu zgineli? Podobno mieli wyjawic elitarnych pedofilii....

I bardzo dobrze, wielka piona dla ilimucośtam. Ciekawe kiedy rozpatrzą moje członkostwo... mam sobie trójkąt wytatuować na czole? Na pupie? Przecież ja iluminuję jak zły! I chcę razem z Gagą sobie poiluminować!

użytkownik usunięty
kangur_msc_CM

Ale drogi panie z nimi to nie przelewki oni jak ktoś nie gra wg ich zasad to go likwidują od razu .Jak się chciał od nich uwolnić Michael Jackson to jak skończył ? Albo zabili nawet swojego co był w ich szeregach chodzi mnie o prezydenta Kennediego on wiedział za dużo albo był dla nich niewygodnym świadkiem ich działań więc zrobili na niego zamach .Tak samo z tupacem shakurem nagrał kawałek Kill Illuminati i dlatego go zabito bo to był jego sprzeciw przeciwko tej organizacji .Zabili też księżne Diane .Co czytałem to Marlyn Moonroee też zginęła przez Illuminatów to samo Elvis Presley czy Bob Marley albo Brandon Lee i Bruce Lee .Brandon zginął na planie filmu Kruk został śmiertelnie postrzelony więc na pewno też to był spisek illuminatów .To nie jest zabawne co oni robią z ludzmi z show biznesu i mediów .

użytkownik usunięty
kangur_msc_CM

Ale to co robią z Lady Gagą czy Rihanną albo Eminemem i nawet takim ciotą jak Biber nie jest dobre .Oni udają może i katolików ale oddali się tej organizacji i pokazują ich znaki by mieć karierę i być na listach przebojów .Nie mogą nagrywać o tym co chcą tylko o tym co chcą masoni .Mają telefon nagraj kawałek o tym i o tym i muszą się podporządkować bo inaczej stracą nawet i własne życie .To jest dobre nagrywać o czymś co ktoś każe ? Jestem artystą ale jestem kontrolowany i muszę słuchać się bo inaczej będę miał kulkę w łepetynę ? To nie jest fajne uczucie jak ktoś ciebie tak kontroluje i ci każe nagrywać pod siebie .Oni się sprzedali za kasę byle być na szczycie . Pokazują rogi szatana albo znak piramidy rękami złożonymi lub zakrywają sobie jedno oko .Albo te napisy na teledyskach Illuminati to jest fajne jak muszą cały czas promować ich organizację ? Lady Gaga nagrywa jak sterowany przez nich robocik na baterie .Tak samo Eminem chciał się uwolnić ale zaprzestał bo by mu może zabili jego córkę albo jego samego nawet ? A nie zabili Tupaca Shakura to co dla nich znaczy taki Eminem który jest tylko ich marionetką ? To nie jest tak że jak podpisuje taki Eminem z nimi kontrakt to jest w ich szeregach tylko jest ich podludkiem ale nie całkowicie jest tam że kieruje światem i jego poczynania wpływają na media i nie tylko .Tak więc to jest tak że Rihanna czy Jay-z i Beonce tylko są takimi ich przydupasami którzy tylko są na ich skinienie palcem .Pokazują te znaki bo muszą a udają bogobojnych że nie ja chodzę do kościoła ja się modlę ale znaki szatańskie pokazuje byle być sławnym ;/ Co oni rozdwojenie jaźni mają czy kij wie ich ? Ale tak jest że nawet w filmach mają swoje znaki wystarczy oglądać produkcje Walta Dysneya tam jest tego pełno .A nawet nasza Doda i Nergal do nich podobno należą albo kserują tylko znaki gwiazd Amerykańskich .

Tak, to prawda. Ja również jestem illuminatą. Zapraszam wszystkich do Illuminati Club.

Jacke32

wstępuje! jakieś opłaty członkowskie?

Efca

Tylko trochę krwi i dusza.

Jacke32

Na zebraniach wymagana Poker Face
Możliwe Bad Romance

Efca

Ale za to jaki Applause.

Jacke32

ponieważ wszyscy Illuminati są Born This Way.

Jacke32

To nie jest zabawne!

A dlaczego za odmowę wykonania rozkazu zabijają? Po cholerę iluminaci każą artystom pokazywać te wszystkie znaki i symbole?

użytkownik usunięty
trancefan1986

W masonów mogę uwierzyć ale w illuminatów?, większość tych teorii spiskowych często jest naciągana.

W USA grupy masońskie są bardzo popularne jak i jest bardzo mocny judaizm, co do przemysłu muzycznego to rządzą nim dziwacy w dzisiejszych czasach, właśnie bardziej bym stawiał na masońską grupę niż jakiś illuminatów.

trancefan1986

Szatan czyli przeciwnik ludzi, niekoniecznie Lucyfer, sa tez inni, wykorzystuje narzedzia aby odciagnac ludzi od zaplaty Jezusa Chrystusa za nasze grzechy. Czyli Zly chce ludzi odciagac od Boga i prawdy jego milosci wobec ludzi. Mimo tych wszystkich podśmiechiwan o tych teoriach spiskowych, foliarskich jest tam jakis procent prawdy widac te symbole w np  branzy muzycznej.

Jeszcze Kuba Wojewódzki należy do Illuminatów.

nudecroft

i mój szef

Efca

Skoro tak twierdzisz...

nudecroft

To że sprzedała duszę diabłu za sławę i pieniądze i że należy do illuminati to znaczy że zostanie potępiona i pójdzie do piekła ?

gwiazda_hollywood12345

Nic takiego nie mówiłam więc nie wiem skąd to pytanie akurat do mnie? Nie wiem czy pójdzie, chyba nie.

nudecroft

To nie do Ciebie tylko do autora tego wpisu na tym forum poświęconym Lady Gadze.

gwiazda_hollywood12345

Nic nie szkodzi, po prostu kliknąłeś nie tam gdzie trzeba ;)

użytkownik usunięty
gwiazda_hollywood12345

https://www.google.pl/search?q=lady+gaga+illuminati&rlz=1C1CHNY_plPL584PL584&esp v=2&biw=1366&bih=677&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCAQsARqFQoTCN__w8zUgM cCFemP2wodGNsCbQ#imgrc=_


Tutaj masz zdjęcia z google grafika gdzie lady Gaga pokazuje symbole ILLuminatów . Jak ktoś nie wierzy myśli że to brednie to niech nie wierzy , nie musi ktoś wierzyć że taka organizacja istnieje i że naprawdę kierują światem muzyki i nie tylko i że mają taką szeroką władzę że mają w garści tyle gwiazd muzyki ;/ Ale zdjęcia mówią same za siebie to nie są znaki pokazywane dla zabawy i dla jakiejś tam rozrywki ;/ to są znaki tej organizacji masońskiej która rządzi tymi ludzmi i są oni ich marionetkami na ich usługach ;/ To nie jest bajeczka wyssana z palca to jest fakt . Może ktoś powie że to jest wymysł czyjś chory i że ma w bani siano ale to jest prawda takie rzeczy dzieją się naprawdę na świecie i mają miejsce nie od dzisiaj ;/

użytkownik usunięty
gwiazda_hollywood12345

Ludzie tutaj się z tego śmieją i robią sobie kpiny ale taka prawda jest że gwiazdy usa piosenkarki i nawet aktorzy się sprzedają żeby się wykreować . To takie dziwne że zapomną o tym co naprawdę ważne żeby zarobić kasę ? Rihanna albo Lady Gaga czy Eminem i Jay-z dla kasy zrobią wszystko byle być na szczycie i nie być na dnie . Zrobili z siebie marionetki byle być w luksusie i mieć domy z basenem i jakuzzi ;/ Sprzedali się i robią to co się im każe śpiewają o seksie , narkotykach , alkoholach , rozbierają się i pokazują ciało nagie byle się wykreować . Będą śpiewać nawet źle o Bogu i kościele będą pokazywać rogi szatana byle by móc być na listach przebojów i być numerem jeden na Vivie czy MTV . Będą mówić że się modlą i są chrześcijanami ale tak serio pokazują znaki ILLuminatów które świadczą o tym że jednak są pomiędzy młotem a kowadłem . rihanna jak i Lady Gaga sprzedały się by móc być tym kim są dzisiaj ;/ One nie żyją dla Boga one żyją dla kariery i dla popularności dla tego żeby być w mediach i się wykreować nawet jak będą śpiewały o tym że szatan jest ich panem i jedynym przyjacielem w tym syfie ;/ Co to za gwiazda nawet taki Bieber się sprzedał bo inaczej by nie był bożyszczem nastolatek jakby nie oddał się w sidła ILLuminatów ;/ By był tym kim jest dzisiaj jego płyta była by taka sprzedajna ? Jednak to prawda śpiewa nie dla siebie tylko dla kogoś ;/

A Ja zaś słyszałem że iluminaci to są reptilianie, rasa takich inteligentnych gadów-kosmitów. Widzę właśnie że większość ludzi się śmieje z tego i robi sobie kpiny, bo myślą ich to nie dotyczy. Może nie.Z resztą w tych czasach ludzie kpią z wszystkiego, nawet z Pana Boga i z religii.Ale czyja to wina? Właśnie tego wszystkiego, wpływu mediów, artystów,takich Lady Gaga i Nergali. Masz rację z tym co napisałeś, coś w tym wszystkim jest np. z Michaelem Jacksonem. Też jakoś trudno mi uwierzyć w te wszystkie zarzuty o pedofilię. Facet po prostu się im postawił, więc najpierw go oczernili a potem załatwili. Tak samo z Bruce'm Lee i Brandonem. Oglądałem kiedyś taki film "Oni żyją" Carpentera i tam było o kosmitach którzy rządzili światem. Zmuszali ludzi do kupowania itp. A jak jest w tych czasach? Nie wiem czy za tym wszystkim stoją kosmici, ale jakieś ziarnko prawdy w tym jest.

A nawet gdyby była illuminati to co ci do tego. Jeżeli naprawdę oddała swoją dusze diabłu, to co ci to tego? Jej życie, jej dusza., Może chciała pocieszyć Lucuśa, bo ostatnio jakoś smutny jest. A tak btw jestem illuminati bo jem ser z dżemem.

leydy gaga konczy z iluminati ? https://www.youtube.com/watch?v=en2D_5TzXCA

meys

iluminaci istnieją załatwili Kayne West jak o nich mówił https://www.youtube.com/watch?v=PYrQA_ticbA

meys

TO ZMIENI TWOJE ŻYCIE ! Illuminati w przemyśle muzycznym.Dokument Cały film https://www.youtube.com/watch?v=RuEA_nqdsXg

meys

https://www.youtube.com/watch?v=m9SBocdNB34 i DMX załatwili https://www.youtube.com/watch?v=-KIoDmzcuBE

meys

Ke$ha - Die Young 150 znaków satanistyczny -iluminackich https://www.youtube.com/watch?v=NOubzHCUt48

meys

w teledysku

meys

http://www.pch24.pl/popsatanizm-dla-kazdego,12583,i.html

Mnie te ilumination mogą skoczyć na półkę, jak im oczywiście pozwolę..a gdy jakiś się pojawi w pobliżu..przrniosę go na łono Abrachama..Ave 666

Widać kolegę dopadli ci illuminaci, bo go usunęli. Nie ma żartów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones