Lady Gaga

Stefani Joanne Angelina Germanotta

8,5
24 057 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lady Gaga

Kocham GaGe choć gustuje w facetach;D a tak na serio, to dla mnie Stef jest wielką artystką,świetną osobowością,mającą własny styl i zdanie...umiejącą śpiewać i w ogóle jest zajebista! ;P i mam nadzieje,że zobacze ją w filmie Tarantino ;O pozdr...;^^^

LadyStar

ona ma swietna osobowosc? umie spiewac? chyba kpisz ona jest beznadziejna na jej glupote nie znajda lekarstwa

baska1112

baśka posłuchaj sobie jej płyty, pooglądaj występy na żywo i przestudiuj biografię .;)
dobrze na tym wyjdziesz.

LadyStar

LadyStar , a ty przetestuj co to są Illuminati i dokładnie przeglądnij jej teledyski .

LadyStar Star to ty mozesz na niebie ogladac , a Lady to ty do mnie będziesz mowic

LadyStar

A ja tobie polecam przestudiowanie biografii i zapoznanie się z twórczością Beatlesów, Pink Floyd czy Bacha.
(jestem altruistą - chcę nawracać bezguścia nieobeznane z muzyką. Niedobrze).

Zdjęcie w awatarze jest twoje?
No tak - klasyczny "sweet dziubek". Z taką osobą nawet nie warto polemizować.

Surine

Lepszy sweet dziubek niż gejuszek jak ty.

Surine

jak dla mnie jesteś raczej snobem i ja z kolei staram się zwalczać ludzi reprezentujących taką postawę. nim przejdziesz do kontrataku - owszem, pomijając biografie (bo te mnie zazwyczaj średnio interesują, w końcu chcę posłuchać muzyki, a nie kręcić dokument), znam i cenię muzykę, o której wspominasz. słucham jej również. słucham też lady gagi (choć nie namiętnie, ale są jej utwory, które baaaaardzo lubię) i wielu, wielu innych wykonawców. pragnę zauważyć, że muzyka zaczęła się wieki temu i jeszcze przez kolejnych wiele wieków będzie nie tylko trwać, ale i się rozwijać w niekoniecznie dla wszystkich zrozumiałym, czy też akceptowalnym kierunku. naprawdę nie rozumiem, skąd się biorą ludzie pragnący uświadomić wszystkich dookoła, że poza muzyką klasyczną i tzw. klasyką nie istnieje nic. cisza, pustka! nie lubię techno, disco polo i czegoś tam jeszcze zapewne, ale nie łażę i nie nawracam. to tak, jak bym chodziła do znajomych z własną płytoteką, by wreszcie posłuchali "czegoś prawdziwego". trochę luzu, proszę. są gorsze zboczenia na tym świecie, niż słuchanie innej muzyki.

antygrafik

Nie jestem snobem. Lubię sporo gównianych rzeczy (tylko przez sentyment), ale - w przeciwieństwie do przeciętnego polaczka - potrafię się do tego przyznać. Nie wstydzę się kiczu.

Surine

tym bardziej nie rozumiem Twojej misji. otaczam się różnymi ludźmi, spośród nich niektórzy mają tak szerokie horyzonty muzyczne, że aż sama przecieram oczy i uczy niekiedy, ale nikt z nich nie deprecjonuje moich wyborów muzycznych.
PS wiem, że modnie jest mówić z pogardą o rodakach (tak odbieram "polaczka") ale jakoś tak wydaje mi się to dość niskie.

antygrafik

Nie mam żadnej misji. Bierzesz każda ironię na poważnie? Poza tym, jest różnica między deprecjonowaniem gustów kolegów i obcych ludzi z sieci. Mnie kompletnie nie obchodzi, co kto sądzi o mojej muzyce, dlatego nie rozumiem, jak ktoś może się przejmować krytyką obcej osoby z sieci (jak np. ty).

PS Nie mam polskich korzeni.
PS2 Zwykle nie ulegam modom

Surine

jaka jest ta różnica?
osobiście mam gdzieś co sądzisz o mnie i o moich gustach wszelakich. posłużyłam się jedynie przykładem. zadowolić wszystkich się nie da, ważne by zadowolić siebie samego.
pragnę zauważyć, że zwykle nie oznacza zawsze (chociaż ponoć zawsze nie istnieje), a nieposiadanie polskich korzeni nie usprawiedliwia pogardy.
i chyba inaczej rozumiemy pojęcie ironii. snobizmu zresztą też.

antygrafik

To nie pogarda, a jedynie podkreślenie wad tego narodu. xD Prawda boli.

Surine

mylisz pojęcia. a prawda boli jedynie, kiedy jest prawdziwa.

antygrafik

Dla ciebie nie jest prawdziwa, dla realistów jest - polaczki to zakompleksiony, małostkowy, nie przyznający się do porażek i własnych słabości naród. xD

baska1112

Popieram >#3333

LadyStar

baska1112
z tym, że chyba nie umie śpiewać
tak na serio?? bo jeżeli tak, to znaczy, że nie masz słuchu, a jeżeli nie słyszałaś jej na żywo (a zawsze śpiewa na żywo), czyli jeżeli jej nie słyszałaś podczas jakiegokolwiek występu to się nie wypowiadaj, bo to jest po prostu żałosne

ArusArczes

ty jestes żałosny Gaga nieumie na live spiewac , słyszałam ją , niefałszuje ale spiewac nieumie Basta

LadyStar

wg mnie marnuje swój głos po prostu na tym popowym gównie, mogłaby robić na prawdę świetne rzeczy, ale dzisiaj niestety albo kariera albo sztuka

soulful

a teraz czekam na twoje wypociny ktore jednym uchem mi wejdą drugim wyjdą

LadyStar

Po ile wy macie lat? Z ciekawości pytam...

Shia_Yu

Tyle, ile Lady Gaga, gdy była w ich wieku i postanowiła, że będzie jeszcze gorsza od Madonny. ^ ^

LadyStar

Ona jest niesamowita żyje muzyką :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones