Kuba Wojewódzki

Jakub Władysław Wojewódzki

5,2
869 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Kuba Wojewódzki

... nie jest wykluczone, że niejaki Jakub Wojewódzki MA JEDNAK WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE!

Otóż ostatnio trochę mi się nudziło, a jako że mam naturę badacza i odkrywcy, począłem szperać w internecie tu i ówdzie, i po kilku sekundowej, radosnej eksploracji sieci Internet, doszedłem do takiej właśnie sensacji. Nie wykluczone jest wszak, że oto pierwszy cham Rzeczpospolitej Polskiej, dzierżący dumnie mienię naczelnego błazna naszego bogatego kraju, Jakub k'sobie Wojewódzki BYŁ W ROKU 89... studentem!

Jakie są na to dowody? Zapytają sceptycy. Otóż dowód jest jeden, i są nim słowa wypowiedziane przez usteczka samego oskarżonego, na łamach czasopisma "Przekrój", kiedy to 1 kwietnia 2006 r. przepytywał go Piotr Najsztub (wywiad do znalezienia w sieci Internet).

"Byłem studentem w ?89 roku", utrzymuje oskarżony. Czy byłby w stanie skłamać publicznie na temat tak kluczowej i weryfikowalnej sprawy? A może kryje się za tym jakiś spisek? Tego na razie nie wiem, towarzysze, i nie wiem czy się dowiem, bowiem nie wiem, czy mi się chcieć zachce.

Nie udało mi się także dojść do tego, czy Gminek Jakubek ma dyplom czy tylko ślad na dupie, po tym jak go z uczelni wykopali, jednakże zastanawiający jest fakt, iż pewien mój kolega ogniś opowiadał, jak to on by bardzo chciał studiować gdzieś tam hen za górami, za depresją, bo podobno na owej uczelni wykłada sam Pan Wojewódzki! A wykładowca, o ile się nie mylę, tytuł jakiś musi mieć? Czy wystarczyłby zatem tytuł chama? Z drugiej zaś strony, taki np. Andrzej Giertych jest profesorem... a to ci dopiero..

Być może więc, kiedy po raz kolejny zmoże mnie nuda (czyli za jakieś parę lat) na tyle, ażeby powrócić do tej sprawy, niczym Michael Collins, który leciał ostatnio w telewizji, zamknę się w tajnych archiwach sieci Internet, i spróbuję odnaleźć kolejne, sensacyjne szczegóły dotyczące Sprawy Wykształcenia Jakuba Chama.

Powyższy referat tym czasem dedykuję Lisoszakalowi, który to w swych licznych wykładach za jeden z argumentów przytaczał właśnie rzekomy brak wykształcenia Kuba. Jako że pragniemy (jak sądzę) zachować w toczącym się sporze ścisły obiektywizm, mówić prawdę i tylko prawdę o ludziach i naczelnych (redaktorach...? ), warto mieć tę kwestię, że tak powiem, na uwadze. To tyle póki co, jak na razie, i na ten moment. Inspektor RafaU zamyka posiedzenie rady ministrów ogólnego dobrobytu w liczbie osób jeden, i idzie do sklepu po browar, a was, drodzy czytacze, pozostawia sam na sam, narząd w narząd, z tą jakże szokującą wiadomością dna, przepraszam, dnia.

Bywajcie, towarzysze!

rafau

... Maciej miał być, a nie antszej... liczna ta rodzina...

rafau

Salut padre...

Odpisywałem już na temat wykształcenia tego naczelnego pewnej damie tutaj. Fakt, że ktoś mówi studiowałem albo byłem studentem w roku pańskim takim, a takim oznacza jedno-Wylali mnie na zbity pysk...Jeżeli ktoś mówi ukończyłem (kładę nacisk na słowo UKOŃCZYŁEM) np.Wydz.Filologii rosyjskiej, czy też Wydz.Mechaniczny A.D.1985 to oznacza, że studia ukończył.
Gwarantuję Tobie, Mój Drogi Przyjacielu, że gdyby nasz plebejski chamuś-gminny jakubek ady k'sobie ukończył studia licencjackie na Wydziale Kultury i Sztuki w Pryw.Wyż.Uczelni Wszystkiego Najlepszego to wiedziałby o tym cały świat, łacznie z G.W.Bushem jr. i nie tylko...ten zakochany w sobie pajac afiszowałby się tym faktem w każdy możliwy sposób...rejestracja na jego beemce Z7 wyglądałaby tak-WA LICEN, a w kolejnych swych bolidach byłyby kolejne cyfry na końcu...WA LICEN 1, potem 2, etc...
Jeżeli pan gminny mówi byłem studentem A.D.'89 (o Chryste Panie jaki to stary ramol) to wiedz na 100%, że nie ukończył żadnych studiów...Ten "człowiek" powiedziałby do red.Piotra Najsztuba tak- "phi, a co se myślisz...pewno,że mam super-studia...zoba...specjalnie wziąłem dyplom, żeby ci pokazać, nooo....i kto jest teraz debeściak, hy ale Cię pozamiatałem-tylko ja tak umiem, bo jestem cool". Ponieważ skromnie i z komplexem braku wykształcenia powiedział-"byłem studentem", daję Tobie Bracie konika z rzędem, że jest tylko po maturze...a zatem nie jest żadnym dziennikarzem.

Co do wykładowców, a raczej "wykładowców" w pewnych szkołach, a raczej "szkołach" to nie musisz mieć nawet tytułu technika obróbki skrawaniem, ponieważ wystarcza naźwisko...Pan ex-Prezydent L.W. też jest wykładowcą, pani Tyszkiewicz ze spalonego teatru i tylko maturą też wykłada, a jakże! Ma nawet ponoć jakąś szkółkę swoją...i tak dalej...A poza tym co może "wykładać" wojewódzki, powiedz sam...Wiesz co to musi być za "uczelnia", bracie...żenada i rozpacz.

Ja w odróżnieniu od tego gminnego prostaka zawsze jestem rzetelny i zawsze mówię prawdę, nawet jak kłamię, nie jestem impertynenckim chamem;-) Ale w jego przypadku z całą złośliwą satysfakcją napisałem prawdę, prawdę i tylko prawdę, tak mi dopomóż Bóg! Amen!


(a to dobre, hahaha...byłem studentem...oczęta spuścił i zapłoniony jak dzieweczka...wyszeptał malinowymi usteczkami- "byłem studentem A.D.'89..." hahahahahahahahahaaaaa) Ja też byłem studentem prawa przez jeden semestr...mówcie mi Mecenasie, prostaki ;-)

pozdro dla Rafaua, którego cenię...

lisoszakal

Wykształcenie nie czyni człowieka (patrz premier i prezydent). Wojewódzki jest kimś, choć ty tego nie dopuszczasz do świadomości, a idiotą możesz nazwać Kononowicza, nie kolesia który zrobił medialną karierę (widzisz kononowicz też stał się sławny, ale porównaj te oba typy popularności). Po zapoznaniu się z twoimi wypowiedziami, na temat Jakuba Wojewódzkiego, jestem rozczarowany - w sumie nic na niego nie masz. Po prostu powiedziałeś za co go nie lubisz, ot co. Napisz coś sensownego, bo jak na razie twoje wypowiedzi są conajmniej rozczarowujące, żeby nie powiedzieć, głupie.

Korian

wojewudzki jest niczym...To bardziej pyskaty Kononowicz, tyle że Kononowicz jest przyzwoity jako człowiek, a to nie dość, że głupie to jeszcze chamowate...
A co mnie obchodzą Twoje moralne rozterki? Myśl sobie co chcesz o mnie! A wojewudzki to przygłup i tyle, dość spojrzeć na to...A karierę jak słusznie twierdzisz, przytaczając Pana Krzysztofa Kononowicza może zrobić każdy jełop, nawet wojewucki...(sorry za niedbałą pisownie jego przezwiska)

Korian

Tak, Wojewódzki, jest "kimś": małym zakompleksionym człowieczkiem, który wszystkich obraża, nawet osoby z Zespołem Downa. Na początku swojej kariery showmana, Wojewucki krytykował celebrytów, że sprzedają się w reklamach. A co on robi teraz? - chwali się nieustannie kasą. To żenujące.

lisoszakal

No nie do końca, figlio, nie do końca, wszak pytanie nie było o studia, ale skąd mogłeś wiedzieć, skoro cytat wyrwałem z kontekstu? Otóż gdyby Jakub odpowiedział na pytanie zadane wprost o wykształcenie, "studiowałem... i tyle", to sprawa by była oczywista. Wojewódzki natomiast wypowiadał się generalnie o Polsce, porównywał epoki, rzeczpospolite i takie tam, wtrącając a propos, że w 89 studiował i że czytał takie, a takie książki z przełomu dziejów. Osobiście również szczerze powątpiewam w jego dyplom, ale jako badacz i odkrywca konia z rzędem raczej bym (jeszcze!) nie dał, co innego natomiast gdybym grał w karty, ale niestety karty mnie nudzą.

pozdro

rafau

Otóż jak Ci wspomniałem jedna dama również przekonywała mnie na tym forum, jakoby wojewuckie było absolwentem czegoś więcej, niż LO...Przytoczyła podobny jego text (nie z "Przekroju") i brzmiał on - "studiowałem", odpowiedziałem jej podobnie jak Tobie-"studiowałem", czytaj-"wykopali mnie".Poszukaj, jeżeli nadgorliwcy nie zgłosili do usunięcia to musi tu być.
Poza tym gdyby wojewuckie było absolwentem to program tego nazywałby się- mgr kupa wojewucki, inż.kupa wojewucki, event.mgr inż.kupa wojewucki.../nie brać tak super dosłownie;-)/myślę jednak , że osobnik z jego problemami emocjonalnymi i niezrównoważoną psychiką wspomniałby nie raz, nie dwa i nie trzy, a nawet nie cztery...tylko w każdym programie byśmy wiedzieli, że to-to coś tam ma skończone.Ponieważ nic nie mówi, skrzętnie to ukrywa...

lisoszakal

Poza tym szary lud wie co skończyły VIPY ;-))))))

Zum beispiel...Monika Olejnik-zootechnikę, Wojciech Jagielski-medycynę, Szczuka-historię literatury, Romek Giertych-prawo i historię, Zenek Laskowik- AWF, Andrzej Rosiewicz- wydz. melioracji wodnych na SGGW.

To są ogólnie dostępne fakty, żadne tajemnice...Jeżeli w przypadku tego ramoja-wojewuckiego musisz szukać w średniowiecznych manuskryptach-masz dowód, że guzik skończył...Nie stosuj wobec tego brudasa domniemania niewinności, bo nie warto...po prostu niewarto.


Szkoda tylko, że młodzi zdolni ludzie kończą dziennikarstwo i się nie mogą wykazać, bo na chama włazi taki kretyn, zrobi szoł w jakimś idolu, mieszając dziewczynę, czy chłopaka z błotem, no i motłoch to kupuje...Nooo a potem już jest łatwo...bez wysiłku.

lisoszakal

ale co to ma za znaczenie co kto skończył i czy to skończył?
Wojewódzki zajmuje sie dziennikarstwem już od dawna, może jesteś młody i tego nie wiesz, ale Idol to nie była jego pierwsza praca w mediach. To w jaki sposób wypowiadasz się na jego temat (wszelkie epitety) świadczą tylko o twoim braku kultury i chamstwie. Jego program jest specyficzny ale po oglądalności widać, że ludzie chcą coś takiego oglądać. Natomiast co do gości i przeprowadzamych z nimi rozmów mogę powiedzieć jedno. Każda rozmowa ma taki poziom na jaki zasługuje i pozwala sobie gość. Wojewódzki jedynie prowokuje, a reszta zależy już od osoby na drugiej kanapie.

Kami122

Z tym się zgadzam: show Wojewuckiego mądrzy ludzie powinni bojkotować!!!!!

rafau

I co z tego, że nie ukończył (jeśli to prawda, bo nie wiem)? Jest inteligentny, co widać np. w wywiadach z nim. Robi z siebie pajaca - i dobrze. Jak chce niech robi.

Zdenio

Dokładnie, takie jest jego specyficzne zajęcie i każdy powinien o tym wiedzieć, a nie wymyślać mu od najgorszych.

Korian

Gdzie się kończą kompetencje pajaca, a gdzie jest Kuba? Wojewódzki jest jak już to chamskim pajacem, który dla uciechy gawiedzi kopie słabszych od siebie. Nie widzę nic złego w wymyślaniu od najgorszych takim jak on.

Korian

To Wojewucki wszystkich obraża, nawet poza swoim show obraża dawno zaproszonych do studia "swoich" gości".

użytkownik usunięty
Zdenio

Niestety wydaje mi sie iż ta dyskusja nie ma sensu.Nie chce chyba sie wtrącać?(pytanie retoryczne już to zrobiłem).Ale chcecie wyciagnać łopatologicznie wniosek:"nie ma ukończonych studiów,a więc debil".Mianowice co to zmienia?Nic.Jego program jest i tak beznadziejny,przykładem może być tu program"jestem jaki jestem" czerwonego wiśniewskiego to samo z tą samą ogladalnością obaj mają szoł,a kolo bez szkoły.Chociaż nie ten post jest teraz wogóle bezzasadny i retoryczny ,gdyż udowodniłem waszą tezę iż obaj są bez szkoły,znaczy debile.Czyli ten post nie ma sensu.(dla Wulfa).

użytkownik usunięty

Aha Wiśniewskiego zdjęli z anteny,gdyż ,no cóż.........Sami wiecie o co mi chodzi.

Nie o to się rozchodzi, że nie ma studiów...Studiów nie ma masa wartościowych i inteligentnych ludzi...Mnóstwo ich, panie...mnóstwo!
Mam podawać nazwiska?

Po prostu Rafau zasugerował, że ten szczur teoretycznie mógł coś skończyć, a ja mu wyłuszczyłem jak 2 a 2 jest 4, że gówno skończył.

Poza tym ludzie dzielą się na-A.wykształconych i mądrych, B.wykształconych i głupich, C.nie wykształconych i mądrych, D.Nie wykształconych i głupich...

Jak łatwo zauważyć "człowiek" nazwiskiem jakub wojewucki należy do grupy D. Poza tym do jego programu nie przyjdzie nikt na poziomie, bo o czym będzie gadał z debilem facet, czy babka ze świata nauki, kultiry, czy czego tam jeszcze...On może zapraszać tylko Cichopki, Mroczki, Wesołowskie, Hakiele, Muchy, Rosati Veroniki, Herbusie i inne nie wiadomo co, no i nad tymi dziećmi się znęca jak typowy blokers.A motłoch sie cieszy!

Czy wyobrażacie sobie kogoś wartościowego i na poziomie u tego idioty? Po prostu z dziećmi wojuje i na tej gruncie czuje się pewny...Ale uwierzcie, że łatwo z tego-tego zrobic miazgę...To zakompleksiony, mały człowiek...podejrzewam, że przeżył traumę w podstawówce.

lisoszakal

nie muszę sobie wyobrażać "kogoś wartościowego i na poziomie u tego..." , bo takie osoby gościły już w programie Kuby Wojewódzkiego
Krystyna Czubówna,Jan Maria Rokita,Joanna Senyszyn,Beata Tyszkiewicz,Piotr Fronczewski,Tomasz Lis, Manuela Gretkowska,Tomasz Stańko,Kinga Rusin,Marek Kondrat,Donald Tusk,Urszula Dudziak i wiele wiele innych. Czy powiesz mi że to nie są ludzie inteligentni i na poziomie?

Kami122

Nooo wszyscy orłami nie są ale sam do tego dojdź kto nie jest orłem w tym towarzystwie, oki? Ja Ci nie powiem... Dobrze, że użyłeś czasu przeszłego-"GOŚCIŁY".Po prostu dali się nabrać durniowi, wystąpili w cyrku i tyle. Ale teraz, na tzw.dzień dzisiejszy widzisz kto jest gościem tego robaka (oglądasz jego program, to wiesz). Teraz goszczą osoby na jego poziomie-różne frytki, mroczki i inne wymoczki...i tak już zostanie, stary.A pomalutku zacznie się staczać i zniknie, bo nawet najgłupszym z najgłupszych znudzi się tak prymitywny program prowadzony przez młotka.

To tyle w tym temacie...


P.S. Jak rozmawiał z ludźmi, których wymieniłeś? Trzaskał kopytami i siedział na baczność, co? Bo to parszywy tchórz (jak już pisałem) i był raczej słodziutki, nieśmiały i głupio-mądry w rozmowie z Kondratem, czy Fronczewskim...(był jakubkiem ze szkoły-grzeczny i układny) ale jak to bydlę poczuje, że ktoś jest słabszy to nie przebiera w słowach.
Dobra, olejmy już tego korzennego chama...Chyba napiszę doktorat z tego gnoja.

lisoszakal

Może faktycznie zgnojenie tego chudego imbecyla jest nie polityczne? Może trawi te texty i łyka łzy, może nie śpi po nocach? Może jego pozy w stylu- "zimna stal", "zajebisty cynik", "super chamuś", miszczu "riposty", "wredny, szyderczy telewizyjny osiołek", "odrażający, brudny, zły i chudy", zabójczo "enteligentny" fryzjer...to pic na wodę? Może to faktycznie wrażliwy starszy jegomość, który pragnie miłości, ciepła i muskularnego, ciepłego torsu, do którego się w nocy mógłby przytulić? Może nie może się pogodzić z potwornym tykającym zegarem i nieuchronnym upływem czasu? Przecież pomimo całej głupoty widzi swe zmarnowane życie i fakt bycia pośmiewiskiem, a idolem tylko dla motłochu o mentalności gapia (dobrze, że cham kopie kogos innego, niż ja) . Przecież w tym wieku to już może być tylko pasywny ( w sexie), musi sobie farbować włosy i uzupełniać uzębienie...Postarajmy się zrozumieć tego starszego pana, który zawsze będzie wracał do pustego, zimnego mieszkania...Nawet narkoman na głodzie nie zamieszka z takim cymbałem.Po 70-ce będzie blatował chłopaczków w klubach i będzie myślał, że jest cool...Stary, jego zachowanie to filozofia jaką musiał przyjąć...Po prostu facet oszukuje sam siebie...

Pozwoliłem sobie jeszcze raz przytoczyć psychologiczny portret tego odmieńca, którego jestem autorem...Może nie wszyscy go znają?

lisoszakal

a ty to przepraszam jaki masz kompleks?
bo widzę po tych wypowiedziach, że od nielubienia popadłeś w paranoje,
każdy ma swój gust i swoje zdanie ale są pewne granice w sposobie ich wyrazania, mówisz że Wojewódzki gnębi i pastwi się nad słabszymi a ty robisz to samo, obrażasz go wiedząc że nie może się obronić

Kami122

No to ludzie zróbmy ustawkę lisoszakal vs wojewoda. Wygra lepszy.

Potezny_szescianin

Tak i jeszcze los Angeles Lakers i Quincy Jones będą z 50 centem za linami czekać na klapsa do zmiany.

fff

A magus będzie chodził i sprzedawał orzeszki.

Potezny_szescianin

A banda decydentów z filmwebu będzie nabijać posty i doprowadzi do wybuchu supernowej. Wszyscy bedą zmuszeni przelać swe tłuste dupska w potężne cielska robotów.

fff

A potem przemienią się w rakiety i odlecą do kuwejtu na remont głowicy.

Potezny_szescianin

Gdzie zostaną zlinczowani przez Irakijczyków, gdyż ich wiara nie pozwala na przelewanie swych cielsk w roboty, a już na pewno nie przemienianie się w rakiety i remontowanie głowic.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Potezny_szescianin

Dzięki czemu wychodował sie super bojowy gaz z du.y zmienionego Hulka-Wulfa.Napalm.

Nie przeszkadzajcie sobie panowie. :D

użytkownik usunięty
Korian

Och kurczę Wulf....Widocznie nie jesteś zły,bo tak byś sie zamienił w Hulka i pozamiatał tutaj.Tym tekstem udowodniłeś iz jesteś "dzieciuchem".Gdyż nasza konwersacja sie uspokoiła,a ty włożyłeś kija w mrowisko(oops nie masz kija masz jamę).Myślałem,ze tak jak na innych forach będziesz grał inteligenta,który na moje "dziecięce" posty nie odpowiada....Ale myliłem się.Rozczarowałeś mnie.....Agugugaga Wulf,zmienisz mi pieluchę ?



Ale z ciebie debil. Chcesz jeszcze jednego bana? Zachowuj się tak dalej, a będzie powtórka.

użytkownik usunięty
Aspik

Haha skad to wszystko przyłazi.....Jak mrówka do.....Dobrze Webmistrzu wyrzuć Wulfa,no chyba,ze chodzi o mnie.Nie wierze.Haha

użytkownik usunięty

....................Dobra trza się uspokoić................

Wy tu kamraci gadu-gadu, a meritum sprawy nam ucieka...
Chcę powiedzieć, że dni jakuba wojewuckiego są policzone.Dlaczego? Ponieważ został okiełznany i rozpracowany. Tak, tak po prostu wszyscy już wiedzą czego się spodziewać po tym hochsztaplerze-ktoś wspominał, że Liroy zrobił z niego mielonkę, a ten patafian nawet nie warknął (normalka), on z silnymi tak zawsze...Po prostu skończyła się dobra passa tego dupka.

Wiecie na czym polega kawał? Tego młotka pozamiata dosłownie każdy pewny siebie i wygadany kolo.Każdy! Poradzi z nim sobie także każdy mniej bystry ale bardziej bezczelny tupeciarz...i to bez problemu.

Poza tym ten świński cycek wiecie co rzekł? Że jego żona jeszcze się nie narodziła (w Playboyu). Czy to jest normalne? No i mówi, że kobiety powyżej 25 lat są dla niego za stare.Ludzie przecież to 100% idiota...Niestety, fakty są złośliwe...kobiety nie lubią takiego typu "facetów" (hmm, facetów...hmm).Po prostu kobiety cechuje atawizm i chcą poważnego partnera, który zapewni wszystko, a nie podstarzałego kretyna, z którym będzie oglądac teledyski na Vivie. To tyle z psychologii tego pożal się Boże egzemplarza. A zatem, proszę leciwego pana...kiepsko widzę pańska przyszłość. Potomka się już nie doczeka i b.dobrze...Biedny i głupi byłby dzieciak z takimi genami i takim starym.

Ludzie!!! On ma za 7 lat 5 dych...Kumacie??? A reprezentuje poziom gimnazjalisty (takiego zdemoralizowanego)

dziękuję za uwagę, kłaniam się i pozdrawiam...

lisoszakal

I na tym zakończmy. Amen

Potezny_szescianin

Wojewódzki to baran, tak więc po co mu poświęcać tyle uwagi. Chyba musisz być na bezrobociu, skoro masz czas na te wszystkie bzdety. Człowieku zajmij się czymś, a nie wysiaduj tu jak kura na grzędzie. P.S. Widzę że zaprzęgłeś Sześciana jako żywą kropkę. :)

kasta_2

My wykształceni ludzie i reprezentanci wolnych zawodów nie musimy jak Twój Daddy w sztruksach i tureckim swetrze czekać o 4.30 rano na autobus i odbijac kartę w zakładzie...a potem robota przy maszynie do 21.00.

My pracujemy twórczo, w komforcie i w cieple synuś, oki? No i mamy nawet czas na takie farmazony jak wojewucki...

P.S. Cieszę się, że masz już moje poglądy co do tego starego capa-jakuba, pozdrawiam...

lisoszakal

czytaja Twoje komentarze dochodze do wniosku, ze chyba brakuje Ci lekarza , pewnie nikt Cie nie kocha i pewnie tatus wchodzil Ci do wanny jak byles maly tak ? tylko wspolczuc

lisoszakal

"Twój Daddy w sztruksach i tureckim swetrze czekać o 4.30 rano na autobus i odbijac kartę w zakładzie...a potem robota przy maszynie do 21.00. "

Zabawne, naprawdę. A więc jednak zgadłem, że wysiadujesz jajka na grzędzie. Fakt, komfortowe to zajęcie i zawsze jest ciepło, ale czy to twórczę jest, to już nie wiem. Jeżeli można spytać, ile bieżesz na godzinę?

kasta_2

O przepraszam, zapomniał bym dodać, o twoim jakże zasłużonym przecinku, AKA jusini. Chłopak zawsze liźnie trochę twojego lisiego dupska, ba - nawet stara się mnnie obrazić, wyobrażacie sobie to państwo.

lisoszakal

Wojewucki poznaje w kuluarach studia telewizyjnego wielkie gwiazdy i celebrytów, zna ich prywatne sprawy i pewnie ma na nich haka. Jakoś nie widzę oburzenia znanych osób, że Wojewódzki obraża Ukrainki, ciemnoskórych i osoby z Zespołem Downa. Coś w tym jest, że nikt go nie rusza. TV płaci za niego kary, ale nie usuwają go.

rafau

no nie bez przesady, największy cham rzeczpospolitej jest grupa jej premierów lepper-kaczka-frankengiertych.
wojewódzki jest od nich znacznie szlachetniejszy,lepiej wychowany, wyraźniej mówi, zna lepiej języki no i jednak chyba ciut inteligenniejszy (o ile to możliwe no bo jesli ktoś nie posiada inteligencji , to ktos srednio inteligentny pozostaje srednio inteligentny , nie jest inteligentniejszy od nieinteligentnego . hmm to tak jak z matmą 0 X 2 pozostaje 0

rafau

Wojewódzki chamem i intelektualnym dnem?? Zgoda!! Pod warunkiem że jusini i liscośtam są skończonymi chamami i intelektualnym hadesem!! Dowody?? Prosze bardzo:

"My wykształceni ludzie i reprezentanci wolnych zawodów nie musimy jak Twój Daddy w sztruksach i tureckim swetrze czekać o 4.30 rano na autobus i odbijac kartę w zakładzie...a potem robota przy maszynie do 21.00.

My pracujemy twórczo, w komforcie i w cieple synuś, oki? No i mamy nawet czas na takie farmazony jak wojewucki..."

"ej nieee weź dziewczynko jeśli nie masz nic ani ciekawego ani śmiesznego ani inteligentnego ani wymyśknego ani mądrego ani nawet na temat do zaprezentowania to nie udzielaj się w temacie zbyt intelektualnie wysokim dla Twoich okiełznanych możliwości"

"Ty piszesz najnowsze głupoty jakie Twój ptasi móżdżek gdzieś wyniuchał i powtarza z dumą myśląc o sobie jaka to ja jestem inteligentnego i jak umiem pojechać"

"Magus został totalnie pojechany i rozebrany wirtualnie .Jestem prawie pewien że to z tym tatusiem jest bardzo podobne do prawdziwego:)"

"Magus, widze Twoje zamiłowanie do "ż"..."ile bieżesz", spytałeś..."Uwież mi" ;-))), że jak dla Ciebie 5 dych za godzinę...a jak na dwa baty z Twoim Daddym po fajrancie to spuszczę to 4 dych..."

a to teksty tylko z jednego postu:):) panowie możecie się pochwalić nizłymi dorobkiem! A różne przekleństwa wplecione w wypowiedzi to dopiero szczyt kunsztu pisarskiego!! Może ktoś to w książke zbierze "Próby internetowego podbudowania ego"

każdą wypowiedzią pogrążacie sie jeszcze głębiej...
"Wiesz jak się nazywa ktoś kto ma wszystkich w dupie i wszystkich obraża? To jest cham..."

chciałam tylko napisać że jesteście strasznie przewidywalni :) wystarczy pomyśleć co zrobiłby cham żeby wiedzieć co napiszą jusini i liscośtam.

działacie w typowy sposób dla internetowych kozaków. Wygadają sie i wypyskują na forum a pozanim są zwykłymi szaraczkami. przykre chłopaki, naprawde :(

gdy brakuje wam argumentów żucacie się jak mucha do smrodu. Zwykłe tchórzostwo...

ach zapomniałabym o tych przechwałkach (wkleje tylko kilka bo jakby zwykły śmiertelnik chciał je zebrać...):

"będę wielkim piosenkarzem już mi ludzie mówią że mam na prawdę piękny głos a w dodatku świetnie gram na gitarze."
jusini
i moje ulubione "Otóż trafiłeś na tym forum na gościa bardziej pewnego siebie, bardziej oczytanego, lepiej wykształconego, mającego lepsze korzenie, lepiej szermującego piórem i rzucającym bon motami, o wyższym IQ...." ach ten narcyzm a ja myślałam że dotyka tylko kobiety. A może pod przebraniem nimi właśnie jesteście??

hmmm za bardzo sie rozpisałam na tak nic nie warte wypowiedzi.

użytkownik usunięty
Patunia

Wiesz czym jest potęga internetu....Jesteś głupia................... i co.......Żadnych argumentów tylko xerobojstwo.

użytkownik usunięty

ZOBACZCIE NA ZDJĘCIE PATUNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Patunia

Idiotka, która wyrwała z kontekstu kilka tekstów bez ładu i składu...Ehhh, Patunia...miłośniczko kreskówek-zmień se tampon, oki? Nie będę z Tobą dyskusjował, bo nie imponuję czasem ;-)))))

lisoszakal

Zerżnęła małpka moje wykłady, wsadziła do jednego wora...no i co ma z tego wynikać, co? Jesus...i ten infantylny avatar...Nie wojuję z dziećmi...sorry.Stawiam Cię i tak wyżej, niż jakubutka wojewuckiego ale sorry...no comments.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones