Kuba Wojewódzki

Jakub Władysław Wojewódzki

5,2
869 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Kuba Wojewódzki

Ktoś gdzieś kiedyś palnął taką bzdurę, motłoch to podchwycił, powtarzał do upadłego i w końcu w to uwierzył :-) "Inteligencja" Wojewódzkiego nota bebe wyreżyserowana sprawdza się w rozmowach z Frytkami, Cichopkami, itp. i ogranicza się to odgrzewania tych samych żałosnych tematów... Inteligentny człowiek pożre tego pokurcza razem z okularami o mocy -5. Nieistotne jest, że koleś nie ma żadnego zawodu, bo nie o to chodzi. Facet jest po prostu denny i żałosny, a jego widownia to pryszczate nastolatki i emeryci po podstawówce, bo nikt na poziomie nie będzie tracił czasu na oglądanie tego faceta Nie wchodzę już tutaj, ale ponieważ zauważyłem, że wciąż są głupole, które się zachwycają jego wyimaginowaną inteligencją, stąd ten tekst. Macie z niego zapamiętać jedno- ten gość nie jest inteligentny i zajrzyjcie do słownika /jeżeli macie/ pod hasło "inteligencja". Nie sądzę, żeby można z nim było porozmawiać serio na poważne tematy. Po prostu...w wielokrotnie powtarzaną bzdurę maluczcy zaczynają wierzyć. Wojewódzki nie jest inteligentny, nie był i nie będzie, a obleśny, kaleki, psychopatyczny i niezrównoważony JFK nigdy, przenigdy, ale to przenigdy nie był przystojny. Był najbrzydszym prezydentem of the U.S. Podobnież Wojewódzki jest jednym z najgłupszych ludzi mediów, no i do tego nie zna angielskiego :-)

lisoszakal

ogolnie zgadzam sie z tym a pro po wojewodzkiego ale to co napisales o jfk to chyba jakis zart.

aew4334555

To poczytaj o tym pajacu w wiarygodnych źródłach, a nie reklamujących patologiczną rodzinę Kennedych i tatusia-czubka Joe. Teraz wyszła książka jego dawnej stażystki, jfk to był potwór, kanalia i pożal się Boże Casanova ;-) Ale nieważne...Mówimy tutaj o Jakubie, po co zbaczać z tematu? Po prostu czasem ktoś palnie bzdurę i tak już zostaje, np. inteligentny Wojewódzki.

lisoszakal

gowno mnie to obchodzi,napisales ze jfk nie byl przystojny a tak sie sklada ze to jedne z hot prezydentow tego sodomiastego kraju.
widze ze ewidentnie go hejtujesz,mi to ryba bo tez mi sie przejadl w kazdym programie jakim jest,a x-traktor to najwiekszy badziew,a te parowki z tvn maja czelnosc moiwc ze to najwiekszy show tego typu na swiecie..lol

aew4334555

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:John_F_Kennedy.jpg&filetimestamp= 20060629050124


To już co kto lubi...Są ludzie, którzy twierdzą, że Michał Szpak też jest przystojny albo Genek Loska. Kwestia spaczonego gustu.

Przystojny był Nixon, Reagan, Clinton, Bush senior...Natomiast JFK był brzydki jak noc i nie mam pojęcia dlaczego się utarło, że ten ufoludek był przystojny...Ale to zapewne kwestia gustu ;-)

lisoszakal

kurde ziomek zwracam honor,mialem na mysli zupelnie inna osobe,sory,faktycznie ryj niewyjsciowy.

aew4334555

No to super :-) Dokładnie tak samo wygląda inteligencja Jakuba jak ryj tego gościa...

lisoszakal

zgadzam sie teraz calkowicie z twoja wypowiedzia wyzej:)

aew4334555

O kim myślałeś pierwotnie?

co_na_hemoroidy

o mlodym kennedym.

aew4334555

A co powiesz o Kennedy Kressler?

co_na_hemoroidy

lol co cie tu przywialo..

aew4334555

Jako naczelny hejter pseudointeligencji (czyli inteligencji, której w zasadzie nie ma), często zaglądam na stronę tego abderyty.

co_na_hemoroidy

prawidlowa postawa towarzyszu kut.asko.
moze obecna mlodziez jarajaca sie tym 50 letnim sucharem w ferari zdejmie w koncu klapki z oczu.
hej!

aew4334555

Wątpliwe, bowiem rzeczona młodzież z roku na rok wydaje się być coraz głupszą.

PS
Od dzisiaj nie jestem Kvtasko, tylko Konstantynopolitańczykiewicki.

PS2
Zauważyłem ostatnio, że spodobało Ci się jedno z moich powiedzonek.

Hej!

co_na_hemoroidy

niestety ale caly narod glupiej,wstyd sie przyznac ale np moja matka woli obejrzec jakies gowniane ukryte prawdy czy inne miesne jeze niz np teleexpress..zreszta nie tylko ona swego czasu mialem prace zwiazana z chodzeniem po ludziach i sprawdzania im kaloryferow(jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi -niezly hajs byl) i gdzie nie wlazlem tam te gowna okila-ukryta prawda dlaczego ja itp.a potem sie dziwia ludzie ze te stare pierdziele boja sie wyjsc na ulice bo naogladaja sie glupot..rany..

bardzlo ladnie,ale troche przydlugawe,wole kut@ska

mianowicie ktore?

aew4334555

Cóż, czasem puszczam Trudne Sprawy, żeby podrażnić się (natura prowokatora, sam rozumiesz) z Mamą, która z kolei tego nienawidzi.

"Proszę natychmiast stąd wyjść. Z internetu." mianowicie.

co_na_hemoroidy

gratuluje matki.

hehe no popacz nawet nie wiedzialem,to chyba z tej rozmowy z jakas laska tylko nie kojarze z jakiego forum..

aew4334555

Dziękuję.

Z forum Inne. Ale jeśli mam być szczery, powiedzenie to zostało lekko zmienione i zainspirowane:
http://zycieismierc.com/wp-content/uploads/2011/12/cubix1.jpg

Jestem wielkim fanem.

Tasia_Kusk

eee..

aew4334555

.....heheheheheh?

Tasia_Kusk

hmm

dobra miszczu lece bo jutro mam wazny dzien i musze byc swiezy,wyspany i pachnacy.
strzala.--->

aew4334555

Szczała.

aew4334555

I studenci informatyki też. Okulary -5.4...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones