Kuba Wojewódzki

Jakub Władysław Wojewódzki

5,2
869 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Kuba Wojewódzki

Zajadłych tak że nawet Bóg i Bóg im nie pomoże. To jak ulał pasuje do naszego Polskiego mainstreamu i takich prorządowych pokrak jak Powiatowy. 1/10.

Marik1234

Witam też podoba mi się ten kawałek ale nie wiem co ma piernik do wiatraka :)

iwona96_fw

A to że w fabryce małp znajdują się takie małpy jak Powiatowy.

Marik1234

Widze,ze masz spore zboczenie na punkcie Wojewódzkiego-może lepiej zajać sie swoim zyciem?

Berith7777

Nieprawda. Jestem zdrowy. A Wojewódzki to podstarzały kretyn który udaje luzaka bo tłuszcza tego chce(inaczej by się odwróciła).

Marik1234

"Jestem zdrowy"-skoro tak uwazasz.Powodzenia życze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marik1234

"autorytetem jest Wojewódzki"?A to skąd "wytargałes"?

Berith7777

Bo od razu obrzuciłeś mnie inwektywą która brzmi tak: "Widze,ze masz spore zboczenie na punkcie Wojewódzkiego-może lepiej zajać sie swoim zyciem?". Po prostu stwierdziłem za pomocą tego cytatu że w naszym kraju tacy ludzie jak on dostają się do Show-biznesu.

Marik1234

Ok-ale widze,że "ciągle" tutaj siedzisz i dyskutujesz z ludzmi o Wojewódzkim,co wskazuje na to,ze on jest strasznie dla ciebie intrygujaca postacia."w naszym kraju tacy ludzie jak on dostają się do Show-biznesu",nie tylko w naszym kraju.A tak z ciekawosci,co masz na mysli mówiac(pisząc) "tacy ludzie"?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marik1234

"pokrako oglądająca TVN"?Jesli to o mnie to musze cie zmartwić,nie ogladam telewizji i "pokrakom" równiez nie jestem.Ale zauwazyłem natomiast,ze ty jestes jak jeden z odcinków "Ulicy Sezamkowej":w dzisiejszym odcinku bedziemy rozmawiać-obrazając i nienawidząc-o celebrytach,ludziach tzw.sukcesu,kosciele,księzach i całym tym zeszmaconym świecie który podaża za pieniadzem.A ulubionym słowem w tym odcinku to:"komercja","POPiS" oraz słowo "zjeb".Zauwazyłem,ze lubisz Kazika Staszewskiego a przecież jego najlepsze dokonanie czyli powstanie albumu grupy KnŻ-"Las Maquinas de la Muerte" to typowy album komercyjny,jak każdy inny za którego trzeba zapłacić,żeby posiadac oryginał.Ciekawe czy np.chleb i inne produkty zywnosciowe sam wytwarzasz jeśli nie to jestes członkiem tego samego swiata którego tak nie lubisz.Jakby nie patrzeć i tak siedzisz we własnej dupie-jedyne wyjscie aby utrzymac swój poglad na świat i społeczeństwo to zacisnac zeby i ruszyc do lasu aby tam zyc.To wszystko Dziekuje bardzo.

Berith7777

".Zauwazyłem,ze lubisz Kazika Staszewskiego a przecież jego najlepsze dokonanie czyli powstanie albumu grupy KnŻ-"Las Maquinas de la Muerte" to typowy album komercyjny,jak każdy inny za którego trzeba zapłacić,żeby posiadac oryginał." Lubię twórczość Staszewskiego i co z tego? Jak zwykle się mnie czepiasz ale powiem ci że PO części jestem trollem który zatrollował Git Produkcji i o mnie powstał odcinek:
http://www.youtube.com/watch?v=ZA8sdjkxI7o
A co ci się nie podoba w albumie "Las Maquinas de la Muerte"? Dobrze zagrali. Z tym że ostatni album studyjny KNŻ'tu był dość słaby choć jeszcze nie najgorszy. Dziękuję za uwagę.

Marik1234

Co mi sie nie podoba?Album jest genialny!

Berith7777

Dla mnie też. A znasz Kapitana Bombę?

Marik1234

Właśnie przed chwila zobaczyłem jeden odcinek który zasugerowałeś.

Berith7777

To dopiero początek. Zacznij od odcinków od 1 do 25. Są bez cenzury. Wpisz sobie na YT

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones