Kuba Wojewódzki

Jakub Władysław Wojewódzki

5,2
866 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Kuba Wojewódzki

Cham i prostak. 

użytkownik usunięty

Oglądam jego programy, bo to niestety jedyne takie show, do którego gwiazdy mogą przyjść i
opowiedzieć np. o swoich projektach zawodowych. Jednak zauważyłam już w trakcie jakichś
dwóch ostatnich sezonów, że Kuba Wojewódzki sypie z rękawa jakimiś tanimi, w ogóle
nieśmiesznymi żartami. A co gorsza, co strasznie rzuca mi się w oczy i co mi bardzo
przeszkadza, przerywa swoim gościom. Skoro zaczyna już jakiś temat to niech da go
ludziom dokończyć, a nie przeskakuje z jednego pytania na drugie albo wciska gdzieś
jakiegoś suchara.
No, litości, ale takiego chamstwa nie da się tolerować.

(I nie jestem zwolenniczką PiS.)

Mam podobnie. W odcinku z Błaszczykowskim zaprezentował jedno wielkie DNO. Mógłby choć trochę się przed programem przygotować.

to nie jest program typu urzekła mnie Twoja historia, skoro nie łapiesz tego co robi Kuba nie oglądaj go, bo jeśli Cię irytuje to po co się męczysz?
włącz sobie Drzyzgę lepiej
Jeśli nie kumasz ironi i sarkazmu to taki program nie jest dla Ciebie ;)

użytkownik usunięty
fnh81

Jego ironia i sarkazm są teraz naprawdę niskich lotów. Wystarczy obejrzeć sobie wcześniejsze sezony jego show. Teraz zachowuje się jak zwykły cham. Niech szasta tymi przeinteligentnymi tekstami, których nie rozumiem, ale na miłość boską, niech zachowuje się kulturalnie. To, że zadaje swoim gościom pytania, oni zaczynają na nie odpowiadać, a później ni z gruszki, ni z pietruszki, przerywa im i rozpoczyna kolejny temat.... Tak chyba nie zachowuje się człowiek kulturalny i na poziomie.

ale on zawsze przerywał jak gość przynudzał ;)

i nie oceniajcie go po tym jaki jest w programie
on już nie raz mówił, że ma wywalone na to co o nim mówią i że ludzie go chętnie oceniają tylko po tym jaki jest w programie - a on takiego kubę wykreował i takiego go ludzie znają, nie mając kompletnie pojęcia jaki jest w życiu codziennym

ja program dalej oglądam, żałuje ze o wcześniejszej godzinie nie leci - na pewno oglądalnośc byłałby lepsza
brakuje fajnych ludzi do roli gości, chyba już byli wszyscy którzy być mieli ;)

użytkownik usunięty
fnh81

Nie zauważyłam, żeby przerywał tylko, kiedy zaczynają przynudzać.
Nie oceniam go jako człowieka, bo go przecież nie znam, ale jako prowadzącego i w moim odczuciu zachowuje się jak cham.
Brakuje mu fajnych ludzi? A kto mu zabroni zaprosić drugi raz jakąś "gwiazdę"?
Ostatni sezon był o tej samej porze, a oglądalność była większa.

wiesz no np. mnie nudzi jak ktoś przychodzi 2 czy 3 raz ;)
a nowych fajnych, ciekawych ludzi nie przybywa

użytkownik usunięty
fnh81

Ja jestem zdania, że ciekawy człowiek zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. Tym bardziej, że rozmowa z konkretnym gościem trwa jakieś 20-25 minut.

fnh81

Kannst du gut einen blasen?

Dokładnie. Był czas, że ceniłam sobie i jego osobę i jego program, ale to co odwala od pewnego czasu... No, mi przynajmniej nie ogląda się tego przyjemnie. Abstrahując nawet od jego poglądów ( z którymi osobiście się nie zgadzam, ale szanuję to, że ma inne), to zwyczajnie zachowuje się jak - dobrze to ujęłaś - cham. I nieśmieszny błazen.

Podpisuję się obiema rękoma pod tym co napisałaś.

użytkownik usunięty

Pisze swoje tandetne i złośliwe żarciki do lewackich gazet.

Po przeszczepie włosów mu siadło na dekiel.

Volfram

zrobił sobie trwałą ondulację

Volfram

To nie przeszczep włosów, to trwała ondulacja, hehe

ENVIXI

Przeszczep jak nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones