Krzysztof Stroiński

8,1
21 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Stroiński

Po prostu wspaniała kreacja. Budzi spore emocje w odbiorcy. Moim zdaniem, mistrzostwo świata!

tsst

Bardzo dobra rola. I te dialogi:

- Halu...no cześć kochanie.
- Gdzie jesteś?
- We fabryce. Errealizację mam.

tsst

baa Metyl to moj mistrz,dzieki niemu wiem jak spławić naciagaczy z call center XD

tsst

Nie wiem jak to możliwe że Pitbulla nie oglądałem. Muszę szybko nadrobić zaległości, choćby po to by znów zobaczyć Stroińskiego w akcji, bo w Anatomii Zła zagrał fenomenalnie.

GoldenBoyGT

Ja też przyznam się, że nie widziałam Pitbulla. I również po Anatomii zła postanowiłam zobaczyć więcej filmów z tym facetem.

tsst

Już to powtarzam od dawna, Stroiński zagrał genialną rolę Metyla. A teraz potwierdził to rolą Lulka w Anatomii zła. Widać w nim rękę do ról bandyty/gliny - twardziela o wyglądzie menela. Dopiero za Anatomię zła przyszła nagroda, ale ewidentnie powinna przyjść już za Pitbulla.

lekky

Oglądałem już Pitbulla i faktycznie Metyla zagrał świetnie, choć gdybym miał wybierać w której roli poradził sobie lepiej, jako Metyl czy Lulek, to bez chwili wahania obstawiłbym tę drugą. W Anatomii Zła zagrał mistrzowsko.

tsst

Zgadzam się, świetny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones